Big short закрився. Чи надовго?

12 лютого, 14:31
NV Преміум

Головною подією мало стати інтерв'ю Голови ФРС: всі чекали, що після звіту про ринок праці, який показав, що він ще в бойовому стані, а безробіття — на найнижчому рівні за останні півсторіччя, Пауелл сколихне ринки. Але нічого не сталося.

Керівник центрального банку повторив всі ті ж самі тези, що і раніше. І ринку це сподобалося. Так, Пауелл ще раз сказав, що ставку ймовірно продовжать піднімати і навряд чи будуть знижувати наприкінці року. Але його слова повністю співпали з очікуваннями, а ринку це завжди до вподоби.

Відео дня

До того ж, Голова ФРС не раз повторив магічне слово «дезінфляція». А це значить, що заходи, які вживає центральний банк для боротьби з інфляцією працюють, а отже у інвесторів є надія, яка збуджує апетит до ризику.

У роздрібних інвесторів апетит точно гарний. Їх частка в загальному обсязі торгів тримається на рекордних рівнях, а ось «розумні гроші» як і раніше дивляться на ринок досить скептично. Здається жоден з великих банків не рекомендує своїм клієнтам кидатися скуповувати акції в очікуванні нового bull market. Такої ж самої думки і багато відомих керівників хедж-фондів. Але поки що роздрібні інвестори «на коні», в січні-лютому ринки стрімко зростали, створюючи проблеми для тих, хто грав на пониження і робив ставку на падіння ринку.

Показати ще новини
Радіо NV
X