Що спільного у заводу і круїзного лайнера?

18 травня 2020, 07:30

Що таке інфекційний контроль і чому тепер він потрібен бізнесу

Що спільного у величезного комфортабельного судна біля берегів Японії і металургійного заводу десь у Кривому Розі або Маріуполі? До пандемії коронавірусу я б серйозно задумався над відповіддю. Зараз, після подій на лайнері Diamond Princess, відповідь напрошується сама собою.

Відео дня

На жаль, завод, круїзний лайнер і взагалі будь-яка, в тій чи іншій мірі замкнена система — предмет особливого епідеміологічного ризику. Кошик, в якому яйця укладені так, що варто розбити одне, як тріснуть всі інші. Якщо, звісно, не вжити заходів, дбайливо обернувши кожне в м'яку тканину.

Якщо круїзні лайнери можна просто закрити, не беручи на борт пасажирів до самого кінця пандемії, з заводами таке рішення навряд чи можливе. Особливо, в умовах важкої економічної кризи і безробіття. Залишається тільки шукати ту саму м'яку тканину, щоб якщо раптом одне з яєць розіб'ється, інші залишилися цілими.

Як захистити співробітників підприємства від зараження? Що робити, щоб компанія не перетворилася на контейнер інфекції і не стала притчею во язицех, як сумнозвісна Diamond Princess? Як СЕО компанії, яка допомагає вирішувати питання безпеки корпоративним клієнтам, я мусив почати пошук відповіді на ці питання ще в лютому. Знайти засіб захисту промислових підприємств від перетворення на джерело зараження мене мотивувала тривога. В Україні, де частка середнього та великого бізнесу в ВВП становить понад 70% і від великих підприємств майже цілком залежить, наприклад, експорт та енергетична генерація, сценарій зупинки підприємств лякає.

Досвід промислової безпеки показує, що реальне зниження ризиків може дати тільки системне рішення, інтегроване в загальне управління підприємством. Це дещо спростило пошук джерела ноу-хау, адже єдиними інституціями, які постійно і системно працюють в умовах високого епідеміологічного ризику, були лікарні й лабораторії.

Ми з партнером Андріаном Галачем вирішили звернутися до системи, яка застосовується в медичних установах, і називається інфекційним контролем. Інфекційний контроль дозволяє виділити в організації конкретних людей, відповідальних за запобігання зараженню. Розробити і зафіксувати в посадові обов'язки співробітників заходи щодо стримування ризиків, впровадити інженерні рішення на кшталт щитів, дезінфекції або вентиляції. Забезпечити збір актуальної оцифрованої інформації за індикаторами успішності вжитих заходів.

Простіше кажучи, інфекційний контроль — це відповідь на питання «Хто і що повинен робити, щоб знизити ймовірність зараження? Хто несе за це особисту відповідальність?».

Ми припустили, що інфекційний контроль може бути застосований для промислових підприємств за аналогією з лікувальними установами. Порядки дій, чек-листи, інструкції з аудитів, процедури для медичних центрів були набагато конкретніші за документи, які з'являлися на офіційних французьких і американських сайтах для промисловості. Але однозначної впевненості в тому, що інфекційну безпеку можна адаптувати до виробництва, не було. Не спробуєш — не дізнаєшся: ми найняли групу досвідчених епідеміологів, зателефонували на промисловий комбінат із пропозицією поекспериментувати. Менеджмент заводу, адекватно оцінивши загрозу COVID-19, прийняв нашу експертну групу наступного дня.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Якийсь час пішов на те, щоб провести аудит підприємства (тобто фізично обійти його і виявити зони, що несуть загрозу зараження), вислухати стратегію протидії коронавірусу  (така є у кожного підприємства) і скорегувати її, вмонтувавши запропоновані рішення в систему промбезпеки підприємства.

Під час аудиту ми побачили, що, незважаючи на своєчасний початок підготовки і відповідальне ставлення менеджменту, потрібно було багато роботи з управління ризиками і створення системи управління інфекційної безпекою.

Учасники експертної групи вказали на промислові та соціальні об'єкти, де високий ризик зараження і запропонували заходи зниження ризику. Підготували інструкції для менеджменту різного рівня, що дозволяють проводити операції безпечно. Розробили систему допуску людей на підприємство, ефективну для виявлення хворих, але таку, що не загрожує здоров'ю медичного персоналу. Визначили стандарти дезінфекції та клінінгу, переглянули правила транспортування людей. Допомогли службі внутрішніх комунікацій розробити і впровадити план: підприємство почало говорити з людьми через усі можливі канали, переконуючи, застерігаючи, заспокоюючи.

У підсумку менеджмент підприємства і експерти визнали проект успішним. Робота над ним підштовхнула мене до певних спостережень:

  • По-перше, виявилося, що ризики не обмежені рамками уяви. Може трапитися те, що складно було навіть уявити. Важлива гнучкість.
  • По-друге, зрозумілого рішення проблеми, яка хвилює вас, може не бути. Хороша новина в тому, що ви можете бути першим. Якщо впораєтеся.
  • По-третє, адаптація успішного вирішення з іншої, навіть далекої індустрії — робоча модель. Рекомендую.
Показати ще новини
Радіо НВ
X