Тайм-менеджмент: помилки і традиції

0 коментувати
Сайт rabota.ua провів опитування на тему, як ми організовуємо свою продуктивність протягом робочого дня і тижня взагалі

Виявилося, що тих, хто негативно оцінює свою можливість бути зібраним і активним завжди, в рази більше тих, хто впевнений, що завжди викладається на 100%.

Велика частка опитаних – жайворонки. Принаймні більше половини опитаних (51,33%) визнали, що найбільш продуктивні в період з 9 до 11 ранку. А ще 68% впевнені, що наради найкраще проводити в першій половині дня. Чи то історично традиція така, чи то людям банально не шкода найпродуктивніших годин роботи відсиджувати на планьорках, летючках та інших гайниках робочого часу.

Ще один сплеск продуктивності спостерігається "з третьої по п'яту", коли ми ситі, добрі, але ще не втомлені – це підтвердили 36% учасників опитування.

А найменш продуктивні ми рано вранці – з 6 по 8 ранку будь-які усвідомлені дії для наших учасників опитування здаються непосильною ношею.

Що стосується днів тижня, тут теж є своя специфіка. У те, що понеділок – день важкий, не вірять майже 35%. Саме вони готові починати трудовий тиждень зі складних і відповідальних завдань. Переважна більшість учасників опитування переконані – найскладніші виклики робочого тижня найуспішніше вирішуються, якщо ті розпочато у вівторок. У цьому впевнені 57,5% опитаних.

Ще для початку нового життя і серйозних проектів годиться п'ятниця - принаймні для 45% опитаних точно. І чим далі до кінця тижня, тим менше шансів у початку славних справ. У суботу відповідальну роботу готові брати тільки 5% учасників опитування.

Зате понеділок і п'ятницю намагаються навантажувати по мінімуму: 42% не готові перевантажувати понеділок і 64% – п'ятницю. Правильно, навантаження починати і закінчувати потрібно поступово.

Зате з кар'єрними питаннями і підвищенням зарплати все не так просто. Календарний "фен-шуй" тут не годиться, впевнені 54% опитаних.

Справа не в конкретному дні тижня або годині підходу до роботодавця з делікатним питанням – важливо підготуватися. Хоча кожен п'ятий вважає, що перша половина дня краще інших пір, а з самого ранку звертатися з проханнями до "невиспаного" шефа ризикують лише 5% учасників опитування.

Отже, судячи з результатів опитування, тайм-менеджмент не чужий нашим співвітчизникам. Принаймні його ази разом із народними мудростями і прикметами в життя вони втілюють. Чи вдало? – Гарне питання. Скоріше, тема для наступного опитування.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время Бізнес, напишіть, будь ласка, листа за адресою: kolonka@nv.ua

Експерти ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: