Очікування перемоги – краще, ніж факт поразки

20 лютого 2019, 12:19

Президент США додав ринкам оптимізму, заявивши, що переговори з Китаєм просуваються добре

І, врешті-решт, крайній термін їх закінчення, призначений на 1 березня – це не якась «магічна дата», яку неможливо перенести. Так що, найімовірніше, ніяких нових тарифів найближчим часом введено не буде, і нас чекають ще два місяці переговорів. Що ж, очікування перемоги – все-таки краще, ніж визнання поразки.

Відео дня

Позитивних емоцій вчора також додав звіт Walmart (+2.21%). Компанія відмінно провела святковий сезон і перевершила прогнози і за виторгом, і за EPS.

В результаті, всі основні індекси закінчили день у дуже невеликому, але плюсі: S&P 500 (+0.15%), Dow Jones (+0.03%) і Nasdaq (+0.19%).

9 з 11 секторів S&P 500 закінчили день підвищенням. Попереду всіх сировинні (+0.58%) і комунальні компанії (+0.54%) і споживчі товари першої необхідності (+0.59%). З втратами день закінчили охорона здоров'я (-0.25%) і індустріальний сектор (-0.07%).

Березневі ф'ючерси на WTI зросли в ціні на (+0.9%), до $ 56.09.

Ціни на US Treasuries зросли по всій кривій. Прибутковість і дворічних, і десятирічних знизилася на 2 бп до, відповідно, (2.50%) і (2.65%).

U.S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, знизився на (-0.45%), до 96.30. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1351.

Ф'ючерси на золото продовжують зросатти, компенсуючи довгі місяці тупцювання на місці. Вчора ціна зросла на (+1.41%) до $ 1,347.6, за унцію, максимальне значення за останніх 10 місяців.

Чого чекати сьогодні, в середу?

На поточний момент ф'ючерси на основні індекси трохи «в червоному».

У середу ФРС опублікує протоколи останнього засідання. Основну увага інвесторів буде зосереджено на обговоренні інфляції, адже від інфляції залежить, наскільки ФРС буде «терплячий», ухвалююючи рішення про підвищення ставки. Ще одна важлива тема – плани ФРС щодо нормалізації балансу. Зокрема, на поточний момент ФРС є щасливим володарем держоблігацій на суму $4 трильйони.

Сезон оголошення корпоративних результатів підходить до завершення. І, хоча цього тижня на нас чекає 46 звітів від компаній, що входять у S&P 500, відомих імен, здатних сколихнути ринок, стає дедалі менше. Сьогодні рапортують лише компанії, назви яких мало що говорять пересічному обивателю.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X