Нові відділення Нової пошти в Європі: Де саме і скільки це коштуватиме

28 березня, 11:12
NV Преміум

Після початку війни Нова пошта нарощує розвиток у країнах ЄС. У жовтні минулого року компанія вийшла на польський ринок, де зараз вже створено мережу із 21 відділення, а згодом — і в Литву. На черзі — Німеччина, країни Балтії та інші країни ЄС.

Про концепцію

У нашій глобальній стратегії прописано, що маємо весь час зростати та розширюватись. Для нас це підприємницький виклик — вийти в Європу і тут працювати. Ми створюємо глобальний бізнес, який надає швидку і зручну доставку, — і він не гірший, ніж великі європейські та американські компанії. Однак ми не конкуруємо тут. Ми вибудовуємо партнерські відносини та допомагаємо один одному, створюємо для них додатковий об'єм посилок з та в Україну. З одного боку, привносимо щось нове на місцеві ринки, оскільки маємо певні вимоги щодо якості та сервісу доставки, а з іншого — навчаємось самі. Це 100% взаємний процес.

Відео дня

Робота в країнах ЄС — це новий бізнес для нас, який пов’язаний із міжнародною доставкою. Тут потрібно постійно співпрацювати з митницею, оформлювати документи на кожну посилку та швидко спаковувати відправлення. Це інші процеси, під які ми розробляємо спеціально нові технології. Деякі з них адаптуємо потім і в Україні. Наприклад, для країн ЄС розробили і зараз тестуємо новий мобільний застосунок, який плануємо впровадити потім в Україні.

Про плани

Показати ще новини
Радіо NV
X