Президент Трамп рветься в бій

4 травня 2020, 15:40
НВ Преміум

Вірус, як і раніше бродить по світу, але реакція ринків на дані про чергові сотні тисяч інфікованих, припинення або продовження карантину вже не така гостра, як в перші дні.

Є, звичайно, новини, які викликають сплеск емоцій. Наприклад, дозвіл у разі гострої необхідності застосовувати новий антикоронавірусний препарат Remdesivir, розроблений Gilead Sciences. Все-таки, приємно усвідомлювати, що сучасна наука може дати людству надію на порятунок. Але, вірус вірусом, а в останні дні фокус все більше зміщується в бік аналізу економічних, фінансових і політичних наслідків карантину. Почнемо з останніх.

Відео дня

Трамп вийшов на стежку війни. Здавалося б, спільна війна проти недуги, що вразила все людство, повинна згуртувати нації і народи, що населяють Землю, але не так сталося як гадалося. Не встигла ще закінчиться війна з коронавірусом, як президент США з відкритим забралом пішов у наступ на китайців, звинувачуючи останніх у створенні вірусу, організації зараження і небажанні співпрацювати, в спробі докопатися до витоків походження вірусу. Як зброю полководець Трамп, що знову осідлав свого бойового коня і намагається доскакати на ньому до виборів, застосовує перевірений і багато разів випробуваний в 2019 році засіб: підвищення тарифів. Тож, будьте готові до продовження торгової війни. До речі, від стукоту копит трампового Росінанта в понеділок вранці азіатські ринки зазнали суттєвих втрат.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X