Незвичайні вакансії в екзотичних країнах

12 жовтня 2017, 13:50
Осінь – сумна пора. Тим, хто не любить холоду, ранні сутінки і сирість, ми пропонуємо добірку вакансій, які позбавлені всіх цих недоліків

Отже, для фахівців з організаторськими здібностями і двома іноземними мовами є абсолютно курортна, але відповідальна робота – керуючий віллою в Каннах. Якщо у вас є досвід роботи на аналогічній посаді 3-6 років, ви вмієте самостійно виконувати дрібний і терміновий ремонт по дому, стресостійкі, допитливі й готові ефективно управляти віллою – від майна до бюджетів, – а зарплата в 62 тис. грн не здається копійчаною, то вас чекають з нетерпінням на Лазурному березі.

Відео дня

Ті, хто хоче поїхати від осені "всерйоз і надовго", очевидно, будуть раді роботі офіцера з охорони судна. Це відповідальна робота для справжніх чоловіків. Тих, що мають досвід служби в збройних силах або правоохоронних органах не менше трьох років, хорошу фізичну підготовку і досвід поводження з вогнепальною зброєю. На відміну від багатьох інших іноземних вакансій, англійська необов'язкова, а ось відсутність судимості необхідна. Так само як і досвід готовності працювати в High Risk Area (HRA).

Осінь – це також пора, коли відчайдушно не вистачає сонця. Для таких фахівців, креативних і натхненних, у нас теж є робота. Це ретушер в Домініканській Республіці. Фахівців з розвиненим художнім смаком, розумінням основ корекції, портфоліо і навичками роботи з Adobe Lightroom і Adobe Photoshop, чекає комфортне робоче місце в офісі курортної зони Домініканської республіки. Роботодавець готовий на авансову оплату перельоту, оплату житла перші три місяці, медстраховку і конкурентоспроможну заробітну плату, що складається з окладної частини і бонусів.

Якщо осінь асоціюється з приходом холодів, її потрібно прогнати роботою в Омані – там якраз відкрилася вакансія вчителя балету. Навіть якщо у вас є тільки сертифікат або диплом балетмейстера, але поки що немає професійного досвіду, в школі SABIS вам будуть раді. Особливо, якщо ви можете викладати англійською мовою. За це роботодавець допоможе вам з житлом, оплатить переліт і запропонує привабливу зарплату.

Якщо ж осіння туга для вас звична, є терапевтичний спосіб її прогнати активною фізичною працею – різнороб на розбиранні внутрішніх стін будівель, що зносяться, в Німеччині. За 40 тис. грн вам пропонується руйнувати внутрішні перемички і сортувати сміття в будівлях міста Кельна, що зносяться. Робота не з легких, по 10 годин на день, 6 днів на тиждень. Зате роботодавець надає житло: проживання по 2–3 особи в кімнаті в будинку з усіма зручностями.

Для тих, хто хоче вже зануритися в атмосферу різдвяних свят є вакансія продавця на різдвяний ярмарок в Німеччині. Робота з жовтня до кінця грудня, власне, полягає в продажу різдвяних прикрас для дому. Працювати потрібно 8-12 годин на день за зарплату 1,2 тис. євро на місяць. Транспорт та проживання надається.

Ну і, наостанок, для фахівців, які люблять філософськи спостерігати за осінню, стане в нагоді робота спостерігача потоку пасажирів у Литві. Роботодавець пропонує оплату в 12 тис. грн фахівцеві, що знає, скільки буде 4+9-7. Тому, хто має смартфон або планшет і здатен розрахувати пасажиропотік. Робота за дуже симпатичні гроші від 15 євро за зміну у 8 годин, плюс бонуси.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Загалом, для тих, хто вирішив "порвати з осінню", є маса привабливих варіантів. Ми вибрали найбільш яскраві, як осіннє листя, можливості піти від сірої рутини і зробити своє життя зовсім іншим.

Показати ще новини
Радіо NV
X