Пакет Гетманцева, зникнення професій і суть розбіжностей Трампа і ФРС — бізнес-колонки тижня

15 вересня 2019, 10:00

Цього тижня експерти ділилися думками не лише про нові законопроекти, але і про світову економіку, навички майбутнього і цінності в бізнесі

Радник міністра фінансів України Олена Макеєва про те, яким суспільним договором хочуть керуватися українці в питанні податкової політики.

Відкат корпоративної реформи. Партнер юридичної фірми AEQUO Анна Бабич про те, чому в разі прийняття законопроекту від Слуги народу можна буде привітати нотаріусів, але поспівчувати всій країні.

Відео дня

Злиття міністерств природи і енергетики. Це добре чи погано, — розповідає президент фонду Відкрите суспільство Леся Шевченко.

Засновниця громадської організації «Освіторія» і Новопечерської школи Зоя Литвин про те, чому допомога іншим — страшна річ, і на які цінності варто орієнтуватися бізнесу.

Директор інвестиційної групи Універ Олександр Куликов пояснює в чому суть розбіжності думок ФРС і Трампа, і чому Пауелл не хоче виконувати бажання президента США.

Поняття професії скоро зникне. До чого і як тоді готувати молодь сьогодні, — директор технологічного ліцею Liko Олена Кухаревская.

Показати ще новини
Радіо НВ
X