Про свиней

0 коментувати
У Полтавській області, смт Білики є ферма Сільські Традиції з поголів'ям 30+ тисяч свиней

Фермі фізично заблокували підвезення кормів і, якщо ситуація не зміниться, через деякий час свині помруть.

Я про цю історію дізнався від випускника однієї з наших програм Київської Школи Економіки. Він син директора і ферма оплатила його навчання.

Мене обурює, що в країні при глибокій економічній кризі і війні, конфлікти вирішуються через знищення виробничих потужностей. Ферма – це 300 робочих місць і 72 млн грн податків з 2012 року.

Я не знаю підгрунтя історії, я не знаю рейдерство це чи ні, я безпосередньо спілкувався тільки з однією стороною. Опоненти кажуть, що там серйозна проблема з екологією і, зокрема, очищенням. Представники підприємства – що вони вводять нові очисні споруди і що порушень немає.

І екологія і економіка важливі. Завжди буде конфлікт між тими, хто отримує вигоду від економічної діяльності і тими, хто страждає від її побічних ефектів. Такі конфлікти вирішуються податками і регулюванням. На жаль, у випдку з фермою більшість податків витрачається не місцевою громадою і тому для них ферма – це в основному негатив.

У той же час, розвиток малих і середніх підприємств – це важливе завдання тому, що вони наповнюють бюджет, знижують навантаження на соціальні виплати незайнятим.

Але я впевнений, що в 21 столітті в країні з глибокою економічною кризою неприпустимо морити свиней. Також не можна пробачити несвоєчасне вирышення питання екології і здоров'я довкілля та людей. З точки зору економіки – і те й інше злочин. І дотримуватися закону потрібно всім: і фермі, і місцевим жителям.

Найголовніше – нам потрібно навчитися вирішувати конфлікти не знищуючи власність і бізнес.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время Бізнес, напишіть, будь ласка, листа за адресою: kolonka@nv.ua

Експерти ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: