Lycamobile: зв'язок для українців у всьому світі

24 липня 2017, 18:09
1381
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Сьогодні найбільший віртуальний мобільний оператор світу, Lycamobile, оголосив про свій запуску в Україні

Стартові пакети будуть доступні в мережах дилерів-партнерів протягом тижня. Ми впевнені, що досягнемо успіху в наданні привабливих послуг мобільного зв'язку для українців та української діаспори.

Lycamobile обслуговує 15 млн абонентів у 22 країнах світу: Австрії, Бельгії, Данії, Франції, Німеччини, Ірландії, Італії, Македонії, Нідерландах, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Великій Британії, Гонконгу, Тунісі, США, Австралії та Україні. І в 10 з них є чимала українська діаспора.

Перш за все наші послуги націлені на міжнародні дзвінки. Місцевий ринок – це не найбільший фокус для нас. Ми зосередимося на українській діаспорі. Це друзі, родина, батьки, родичі, які живуть в Німеччині, в Польщі, Америці, Європі та інших країнах нашої присутності. Ця категорія користувачів зможе дзвонити друзям і близьким, які проживають в Україні. Але для цього українцям треба придбати SIM-карту Lycamobile.

Ми також будемо надавати послуги передачі даних. Наш партнер ТриМоб з радістю надав нам свою 3G-мережу. Надалі в наших спільних інтересах інвестувати в розвиток інфраструктури. Про це сьогодні заявив Юрій Курмаз, директор Укртелекому (власник ТриМоб). За його словами, найближчим часом вкладення в ТриМоб складуть $2 млн.

Для того, щоб налагодити відносини в Україні, ми витратили три роки. Lycamobile дуже лояльна до своїх партнерів компанія, тому ми сподіваємося на тривалу і плідну співпрацю з ТриМоб.

Тому ми поставили перед собою мету підключити в Україні один мільйон абонентів протягом року. Якщо ми досягнемо цього це буде дуже хороший результат.

Серед наших планів наростити абонентську базу до 50 млн користувачів до 2020 року. У найближчі кілька років ми маємо намір вийти на ринки ще 20 країн. У тому числі: в Африці, Латинській Америці, Південно-Східної Азії і в державах Середнього Сходу.

Головне

Компанії/Ринки

Вчора, 15:16

article_img
Ryanair з жовтня почне літати з Києва до Мадрида
Події

Вчора, 16:58

article_img
Генштаб ЗСУ повідомив про спробу підпалу одного з арсеналів
Футбол

Вчора, 21:48

article_img
Айнтрахт - Шахтар. Події по хвилинах матчу Ліги Європи

Вибір редакції

Гаджети

Вчора, 22:21

article_img
5 чудових смартфонів, про які ви ніколи не чули. А дарма
Події

Вчора, 10:13

article_img
А якби Майдан не переміг? Відомі українці - про те, якою була б зараз країна
Made in Ukraine

Вчора, 12:00

article_img
Harley, стережися. В Україні розробили електричний мотоцикл

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

kolonka@nv.ua