Як будуть відновлювати Донбас

1 коментувати
Цього тижня Кабінет міністрів України затвердив концепцію Державної цільової програми Відновлення та розбудова миру у східних регіонах України, яку презентував Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш

Наразі представлена для ознайомлення громадськості концепція містить здебільшого загальні питання, без згадки про конкретні об’єкти, зокрема, про такі: інфраструктура та соціальні послуги, економічне відновлення, соціальна стійкість, розбудова миру та громадська безпека.

Бізнес-спільнота впевнена, що успішна імплементація концепції може значно покращити бізнес-клімат в країні і підтримує цю ініціативу. Особливої уваги, на думку інвесторів, потребує саме відновлення інфраструктури.

В першу чергу, території потребують відновлення залізничних шляхів та сполучення. Звичайно це питання стосується  не лише  компетенції Міністерства з питань окупованих території та ВПО, але й потребує відповідної реакції та сприяння з боку Міністерства інфраструктури та ПАТ «Укрзалізниця». Проте, в кінці липня Євген Кравцов, перший заступник Міністра інфраструктури, заявив: «Завдання уряду - вийти на 100 тисяч тонн (вугілля - ред.) щодня». Тому, ми маємо надію, що спільні зусилля міністерств та ПАТ «Укрзалізниця» зможуть невдовзі вирішити цю проблему.

Крім того,  вкрай актуальним є питання якості доріг. Враховуючи загальну тенденцію не надто якісних доріг в Україні, інтенсивне використання доріг Донецької та Луганської області військовими обладнанням дуже негативно вплинуло на стан дорожнього полотна.

Також Вадим Черниш неодноразово робив заяви про створення кращих умов для бізнесу. Тепер лишається чекати, що ж саме Кабмін запропонує бізнесу у Донецькій та Луганській областях. Оскільки бізнес напряму впливає на економічний стан регіону, соціальну стійкість регіону та покращення умов життя у населення, ми розраховуємо на рішучі кроки влади у напрямку відбудови регіону.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время Бізнес, напишіть, будь ласка, листа за адресою: kolonka@nv.ua

Експерти ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: