Ми вже майже біля мети

23 жовтня 2020, 17:00
NV Преміум

Поки вакцини і ліки проходять випробування, найдієвішим засобом для порятунку економіки залишаються гроші, — огляд фінансового тижня.

Вірус в центрі порядку денного кандидатів у президенти США. Як і раніше, коронавірус залишається в центрі всіх розмов і дискусій. Не стали винятком і передвиборчі дебати у США в четвер увечері, які переглянули 47 мільйонів американців.

Відео дня

Дискусія почалася з того, що кандидати озвучили абсолютно протилежні оцінки поточної ситуації. За оцінкою Трампа, «вірус йде геть», «ми не можемо закрити країну, нам потрібно навчитися з ним жити» і «99% хворих американців вилікувалися», що не відповідає істині. За версією Байдена, нас чекає «похмура зима», «ми вчимося не жити з вірусом, а вмираємо від нього», і «якщо буде необхідно, то в разі його обрання жорсткий карантин може бути введено знову».

Кому вірити — справа виборців, але більшість експертів вважає, що підхід Трампа до боротьби з вірусом провалився, і тепер він намагається робити хорошу міну за поганої гри, покладаючи всі сподівання на винахід вакцини.

Показати ще новини
Радіо NV
X