Як заробити на карантині та прогнози на 2021 — колонки тижня

14 лютого 2021, 10:07
Куди вкладати гроші, як правильно інвестувати в нерухомість, проблеми газових тарифів — погляди і поради експертів.

1. Прогноз для ринку нерухомості на 2021 рік

«Рік пройде під знаком зростання. Зростання цін, зростання можливостей і, сподіваюся, рівня продажів »- голова правління - президент ХК Київміськбуд Ігор Кушнір.

Відео дня

2. Як інвестувати в нерухомість

«Нерухомість - один з найбільш затребуваних консервативних об'єктів інвестування в світі. Як не помилитися і вкласти гроші вигідно? » - Володимир Даниленко, комерційний директор SAGA Development.

3. Як заробити на карантині

«За даними Державної служби статистики житло на первинному ринку за рік подорожчало на 9,3%, а на вторинному - до 11,9%» - Денис Дроздов, фахівець з продажу активів неплатоспроможних банків, інвестиційний брокер.

4. Bistro-Bistro, пожежа і роль особистості в бізнесі

«Важко стати успішним ресторатором, не будучи особистістю, до якої цікаво прийти. Ніби в гості »- Ольга Насонова, експерт в ресторанному бізнесі.

5. Ціни на газ

«Складається не просто скандальна, а небезпечна ситуація: непослідовні дії в сфері регулювання призведуть до проблем набагато серйозніших соціального невдоволення тарифами.» - Анна Позднякова, директор КП Теплопостачання міста Одеси.

6. Колапс на дорогах і система попередження

«Всі рішення вже готові і випробувані - потрібно лише їх підняти і знову запустити. Сподіваємося, влада буде ними користуватися. Адже питання громадського оповіщення - це питання національної безпеки. » - Юрій Назаров, голова комітету Smart City громадської ради при Мінціфри.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X