Куди їхати за високою зарплатою

26 вересня 2018, 14:00

Зарплата завжди є важливим фактором під час зміни місця роботи. Водночас не всі роботодавці щедрі настільки, щоб позбавити своїх співробітників головного болю – як дожити до зарплати. Внаслідок цього багато працівників подумують про зміну місця роботи. Іноді разом із пропискою, а іноді і разом із професійною діяльністю. Давайте розглянемо, які перспективи має економіко-географічна міграція.

Де зростають зарплати

Ті, хто давно моніторить зарплатну тему, особливо у прив'язці до населених пунктів, можуть помітити цікаву закономірність. Багато років західні області України значно відставали за рівнем середньої зарплати від інших регіонів України. На моїй пам'яті львівські роботодавці щиро дивувалися, чому в Києві на зарплату львівського начальника відділу відгукуються виключно фахівці. Та тому що різниця в зарплатах була саме такою. Проте, ця багаторічна тенденція тепер має інший вигляд. Змінена економічна реальність перекроїла зарплатну карту України.

Відео дня

Тепер, якщо говорити про зарплати, є один стійкий тренд, який стосується міст-мільйонників, а саме Києва й Одеси. Поки що вони залишаються на першому-другому місцях за середнім рівнем зарплати, пропонуючи своїм претендентам 12 000 і 10 600 відповідно. Зате в трійці міст Дніпро-Харків-Львів розгорілася боротьба не на жарт за третє місце. І якщо Дніпро, схоже, програє боротьбу начисто, Львів у першому кварталі навіть зміг відіграти третє місце у Харкова, але поступився його в другому кварталі. Водночас Львів став одним з мільйонників, зарплата в якому протягом 2017 року зростала найстрімкіше – на 18%.

І інші міста західного регіону не відстають від свого лідера – ані за швидкістю приросту зарплат, ані за рівнем середньої зарплати. Водночас більшість цих перетворень відбувається під девізом – "Хіба хочеш - мусиш".

Чому українські роботодавці "не сплять ночами"

Близькість польських, чеських, словацьких, угорських і румунських роботодавців, які охоче пропонують заробітчанам несумірні з "місцевими зарплатами" гроші, змушує українських роботодавців не просто підвищувати зарплати, але й частіше їх переглядати, не спати ночами, думаючи про те, якими соцпакетами можна утримати земляків, готових вранці їхати за кордон працювати і повертатися в рідну домівку ввечері.

Водночас, як видно на схемі, приріст зарплат у вакансіях становить від 26 до 47%, і найвищими цифрами можуть похвалитися західні області. Так само як і рівнем зарплат у гривнях. Тільки Рівне та Херсон не дотягли до 8000 грн середньої зарплати, тепер навіть у невеликих Чернівцях зарплата більша, ніж у Дніпрі.

Втім, найвагоміший приріст відбувається у 2018 році, тоді як роком раніше максимальна цифра приросту недотягувала до 35%. Намучившись у 2017 році з підбором персоналу, роботодавці в бюджет 2018 року заклали привабливіші для кандидатів цифри. Однак приріст курсу валют, зростання цін, зокрема тарифів на проїзд і квартплата, а також загальна інфляція все-таки посилили "апетити претендентів", і в середньому у другому кварталі зарплата в резюме випереджала зарплату у вакансіях на 13%.

Що буде далі – судити складно. Попереду бізнес-сезон, за результатами якого роботодавці будуть бюджетувати рік прийдешній. Хоча, судячи з того, що в останні пару років середній приріст зарплат становить 12-13% і поступається інфляційним відсоткам, проблем з підбором у роботодавців менше не стане.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X