Новорічний корпоратив чи премія

0 коментувати

У період свят питання фінансів залишається доволі актуальним. Треба потішити подарунками і родину, і, якщо є така традиція у колективі, то і колег.

Ми поцікавилися, за чий рахунок відбувається організація новорічних корпоративів, скільки співробітники витрачають на них.

За словами 41% опитаних, святкування Нового року в офісах відбувається за рахунок компанії. Іншим доводиться вкладати певні фінансові ресурси у святкування Нового року на роботі. Так, 7% респондентів витрачають на загал до 50 грн, 5% – 51-100 грн, 11% – 101-200 грн, 14% – 201-300 грн, 11% – 301-500 грн, і ще 11% – понад 500 грн.

Водночас, респонденти зазначають, що за наявності вибору між річними преміальними та святковим корпоративом за рахунок компанії, вони обрали б перший варіант. Гроші залишаються у більшому пріоритеті для українців, ніж святкування із колегами. Так, за результатами опитування, 72% респондентів обрали б премію за підсумками року.

Тож, якою би заманливою не була перспектива святкування Нового року з колегами, бажання отримати премію є більшим. Разом з тим, у більшій половині компаній святкування корпоративу лягає на витрати організації, або ж обходиться працівникам до 100 грн.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время Бізнес, напишіть, будь ласка, листа за адресою: kolonka@nv.ua

Експерти ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: