Як підвищити ефективність роботи перед святами

0 коментувати
Ось кілька порад, як усе встигнути і не розгубити святкового настрою

Яскраві гірлянди, запах мандаринів, розпродажі в магазинах, ялинки на базарах, у будинках та офісах, – здається, дух свята витає в повітрі, але наприкінці року, крім усього іншого, потрібно ще закінчити всі робочі справи і "заповнити пробіли".

Не поспішайте "все встигнути". Перевантаження може дати зворотний ефект – що інтенсивніше ви працюватимете, то більше втомитеся, а це може позначиться на результатах праці. Не варто жертвувати обідньою перервою і особливо сном – робочі питання вирішите, але жодного свята вже не захочеться.

Не хапайтеся за все підряд. Напишіть план справ на передсвяткові дні і дотримуйтеся його. Розставте пріоритети: найбільш термінові справи виконуйте в першу чергу, ті, що менше "горять", – потім, якщо можна делегувати – делегуйте. Поточні робочі завдання будуть і після свят, до речі, вони і допоможуть швидше адаптуватися до робочого процесу й увійти в ритм.

Не плануйте багато особистих зустрічей і ділових переговорів, особливо якщо є можливість замінити їх телефонними дзвінками чи онлайн-конференціями. Так ви заощадите час на дорогу. Тим паче, в передноворічну пору трафік збільшується, і ви ризикуєте простояти багато часу у заторах замість того, щоб завершити важливі справи в офісі.

Привітайте партнерів або клієнтів зі святами, подякуйте за співпрацю, намітьте план роботи на наступний рік і обов'язково поінформуйте про тривалість вашого новорічного відпочинку.

Виберіть подарунки рідним, сувеніри колегам, костюм на новорічну вечірку собі... і ставайте до роботи! Від святкових приготувань нікуди не дітися, а якщо постійно відволікатися на них під час роботи – не встигнете ні того, ні іншого.

Використовуйте святкові вечірки як стимул, щоб швидше впоратися з роботою. Скажіть собі: "Щойно я закінчу з презентацією, зможу відправитися на свято". Бажання потрапити на захід допоможе сконцентруватися.

Намагайтеся не ігнорувати офісні святкові приготування під приводом термінової роботи – спільна підготовка до свята дуже зближує колектив. Крім того, під час прикрашання офісної ялинки ви можете обговорити з колегами майбутні покупки, наряди, новорічне меню і більше не відволікатися на розмови в робочий час.

Підбийте підсумки року, що минає. Згадайте, а краще запишіть, чого навчилися, які проекти реалізували, з ким познайомилися. Це буде чудовою мотивацією для завершення поточних справ і надихне на нові успішні звершення.

І не нервуйтеся, якщо щось не встигли – закінчується всього лише рік. Після свят ви знову повернетеся до роботи і поточних справ.

Ми у 2020 році. Як зміниться Україна?

Цього четверга, 15 листопада, відбудеться фінальна лекція НВ з циклу "Україна 2020. Що чекає країну"

Що можемо зробити ми, щоб Україна нарешті стала успішною країною?

Прийти на лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время Бізнес, напишіть, будь ласка, листа за адресою: kolonka@nv.ua

Експерти ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: