Епідемія та бізнес в Китаї, страх коронавірусу і українське божевілля, згортання медреформи

1 березня 2020, 16:40

Шість важливих думок експертів

1. За крок від зливу медреформи

«Якщо почати реформу - треба буде говорити неприємні речі багатьом "видатним лікарям". Але якщо не почати - доведеться говорити неприємні речі своїм дітям » - екс-заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк.

Відео дня

2. Бізнес під час епідемії

«Поки експерти аналізують глобальні наслідки, пропоную поговорити про вплив вірусу на китайську економіку з точки зору звичайного бізнесу: імпортерів, експортерів і виробників» - глава представництва «Епіцентр К» у Шанхаї Олена Чупрей.

3. Програли битву в гібридній війні

«Ситуація в Нових Санжарах поділила націю на дві частини. Тих, хто проклинав тих, хто прилетіли з Китаю і тих, хто проклинав тих, хто проклинає. І ті і інші щиро не могли зрозуміти, як так можна чинити. Те, що сталося, далеко не перший приклад наслідків втрати інформаційного імунітету українцями. Не перший, але один з найбільш показових.» - засновниця ініціативи «Як не стати овочем» Оксана Мороз.

4. Доля євро в руках Крістін Лагард

«Крістін Лагард просто не може бути технічною фігурою. На її плечі покладаються величезні надії не просто як на главу ЄЦБ, а як на політика і реформатора, яка зможе витягнути ситуацію з глухого кута. І в цьому ключі дуже важливо що буде робити нова глава Європейського Центрального Банку, куди і як вона поведе монетарну політику Європи і які у неї будуть перші кроки. І пані Лагард вже почала давати деякі сигнали про те, що вона буде робити. » - аналітик ІГ Універ Михайло Федоров.

5. Тонкощі монетарної політики НБУ

«Монетарна політика Національного банку останнім часом перебуває під пильною увагою. Режим інфляційного таргетування, якого дотримується НБУ, регулярно піддається критиці. Цікаво, що критикують як відхилення від інфляційної мети, так і попадання в ціль. » - член Ради НБУ Віктор Козюк

6. Назад у майбутнє

«Іноді складається враження, що агенти J і K з фільму Люди в чорному стирають пам'ять депутатам, чиновникам та іншим людям, котрі дають численні гучні обіцянки» - заступник головного редактора НВ Бізнес Артем Ільїн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X