Кому потрібно офіційне ввезення іномарок

26 червня 2017, 15:54
Дещо про помилки деяких наших співгромадян, які хочуть розмитнення автомобіля, як в Євросоюзі

Про яке розмитнення ви говорите? Всередині ЄС? Усередині єдиного митного союзу? Ви розумієте, що ЄС – це по суті єдина економічна і митна зона. Грубо кажучи, єдина країна?

Відео дня

І ви розумієте, що ми для них чужі? Ми поза цієї країною. Яке у нас розмитнення при переведенні автомобіля з Житомира до Києва? Таке ж у них при переведенні машини з Німеччини в Литву.

А тепер про європейське розмитнення.

Якщо ви ввозите автомобіль в ЄС, наприклад, до Польщі, з-за меж ЄС, то ви платите ПДВ – 23% (у нас менше – 20%), мито – 10% (у нас менше – 8%), акциз 3,1% для об'єму двигуна до 2-х літрів і 18,6% для об'єму більше 2-х літрів (у нас менше).

Якби Україну прийняли в ЄС, то і у нас розмитнення було б нуль. Але на мій превеликий жаль, нам чітко пояснили, що в найближчі 50 років ми до складу ЄС не ввійдемо! Невже це незрозуміло?

Тому я не хочу розмитнення, як в ЄС (10% мито, 18,6% акциз і 23% ПДВ). Я хочу, щоб у нас взагалі скасували і мито і податок на всі автомобілі. На нові і з пробігом.

Мені смішно чути, коли люди говорять: "Вимагаємо розмитнення, як в ЄС!", Не спромігшись дізнатися: а яке там розмитнення.

Люди! При ввезенні автомобіля в ЄС розмитнення виходить дорожче, ніж в Україні!

Ви хочете більше?

А я хочу взагалі скасувати мито і податок, а не збільшити їх до рівня європейських.

Матеріал опублікований з дозволу автора.

З оригіналом тексту можна ознайомитися тут.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X