Ключовий елемент успіху у великому бізнесі

15 січня 2018, 11:00

Я нерідко чую питання про те, якою, на мою думку, є формула успіху.

Не збираюся говорити за всіх. Зі свого власного досвіду я зрозумів, що успіх безпосередньо залежить від вибору, який ми щодня робимо. А вибір, як відомо, - це завжди тягар відповідальності.

Відео дня

Ми, а не хтось інший несемо відповідальність за ранковий вибір встати рано і піти на роботу, або ж полінуватися і не прожити цей день, а біологічно його проіснувати. Ми відповідальні за те, чи робимо якісь кроки по втіленню в життя цікавої ідеї, або, піддаючись страху вийти з власної зони комфорту, відкидаємо її реалізацію. Ми несемо відповідальність за те, хто працює поруч з нами. Адже якщо ти не можеш довіряти людині і не відчуваєш, що можеш на нього покластися, то твоя особиста історія успіху може так і не початися.

Тому, для мене формула успіху великого бізнесу - це пазл з декількох важливих складових. І невід'ємною частиною цього пазла є щасливий співробітник. Зараз спробую пояснити, що я маю на увазі.

Багато із сильних світу цього, звикли дивитися на співробітників через призму працездатності. Я ж дивлюся на них крізь призму щастя. Чи може нещасна людина бути успішною? - Ні! А чи може вона генерувати нові та вдалі ідеї, чи може скрупульозно виконувати поставлені перед нею завдання? - Теж ні! Ось і виходить, що щастя одного співробітника - важливий фрагмент загальної успішності.

Від щастя кожної окремої людини залежить те, чи буде бізнес успішним і процвітаючим, чи зможе розвиватися і завойовувати нові ринки. Для мене співробітники не є засобом в досягненні якогось результату або мети. Для мене кожен з них є людиною, особистістю, яка заслуговує на повагу, а також хорошого морального і матеріального ставлення.

Якщо людина, яка працює на тебе, буде відчувати, що його цінують; якщо заробітна плата буде відповідати його умінням і навичкам, хіба у нього виникне потреба, а потім і бажання шукати кращу роботу, в тому числі і за кордоном?! Думаю, це вже питання риторичне.

Один відомий філософ писав, що щастя полягає в тому, щоб любити робити те, що потрібно робити. І я повністю згоден з цією тезою. Людина, що відчуває до себе любов і добре ставлення, робота якого матеріально винагороджується, буде любити і цінувати те, що робить. Більш того, він всіляко намагатиметься самовдосконалюватися і вчитися, а значить, якість його роботи також буде рости разом з його особистісним розвитком. Ніщо не стоїть на місці. Весь світ змінюється, а з ним повинні змінюватися і ми.

Якщо при веденні бізнесу, до кожного працівника застосовувати всі перераховані вище фактори, то кожен з них буде відчувати, що має майбутнє. Погодьтеся, що багато в нашій країні забули, що це таке.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Моя формула успіху полягає в тому, що мене оточують щасливі люди. Люди, які люблять свою роботу, люблять один одного, і за яких я відповідальний! Скажете утопія? - Ні, це реальність, в яку можна повірити, потрапивши до нас.

Показати ще новини
Радіо НВ
X