Ключове слово – невизначеність

14 грудня 2018, 11:07
711
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Єдиною яскравою позитивною подією став продаж одного з підрозділів багатостраждальної General Electric

Якщо і можна описати стан ринків протягом тижня, що закінчується, то, напевно, це буде слово «невизначеність». З одного боку, оптимізм з приводу відновлення діалогу Китаю і США з питань зовнішньої торгівлі, з іншого – уповільнення економічного зростання, не дають інвесторам чіткого сигналу про напрям руху ринку.

Новини з Європи теж не вселяють особливої радості. Президент ЄЦБ Маріо Драгі на прес-конференції заявив, що макроекономічні дані вказують на уповільнення зростання в короткостроковій перспективі, оголосив про те, що ставка залишається на колишньому рівні і формально оголосив про завершення програми кількісного пом'якшення. Все, як і очікувалося.

Єдиною яскравою позитивною подією вчорашнього дня став продаж одного з підрозділів багатостраждальної General Electric (+ 7.30 $)

В результаті, вчора всі основні індекси закінчили день хто як: S&P 500 (-0.02%), Dow Jones (+ 0.29%) і Nasdaq (-0.39%).

6 з 11 секторів S&P 500 закінчили день підвищенням. Найбільше зростання продемонстрували комунальний сектор (+ 0.88%), споживчі товари першої необхідності (+ 0.69%) і нерухомість (+ 0.61%). Серед найбільш постраждалих: сировинні компанії (-1.13%), фінансовий сектор (-0.59%) і споживчі товари не першої необхідності (-0.44%)

Ціни на US Treasuries практично не змінилися. Прибутковість десятирічних додала 1 бп і зупинилася на рівні (2.91%), прибутковість дворічних залишилася на колишньому рівні (2.76%).

Січневі ф'ючерси на WTI зросли на (+ 2.8%), до $52.58, за барель після того, як Саудівська Аравія заявила про можливе зниження поставок у США.

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, знизився на (+ 0.19%), до позначки 97.20. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1355.

Фючерси на золото трохи знизилися в ціні і закінчили день на позначці $1,241.6, за унцію.

Чого чекати сьогодні, в п'ятницю?

Сьогодні в програмі листопадові роздрібні продажі, дані про індустріальне виробництво та попередні дані PMI в приватному секторі, за грудень.

Очікується, що роздрібні продажі в листопаді зросли на 0.1%, в порівнянні з 0.8%, в жовтні. Без урахування продажів автомобілів, зростання, як очікується, складе 0.2%, в порівнянні з 0.7%, в жовтні. На думку Goldman Sachs, зростання базових продажів, виключно з автомобілями, пальним і будматеріалами, прогнозується на рівні 0.7%.

Ну і, найімовірніше, ринок буде готуватися до наступного тижня, коли ФРС прийме рішення про ставку, яка, як очікується переважною більшістю інвесторів, буде підвищена на 0.25%.

Гарних усім вихідних і вдалих інвестицій!

Головне

Політика

Сьогодні, 09:25

article_img
Головне зі скандального розслідування НВ про Коломойського: від бізнес-імперії в США до сина-баскетболіста
Країни

Вчора, 12:19

article_img
У Грузії заявили про епідемічний спалах кору
Країни

Сьогодні, 10:01

article_img
"ФінляндіяІранНаші". Як в 1941 році Радянський Союз почав дві власні локальні війни

Вибір редакції

Країни

Сьогодні, 08:43

article_img
Звести прогрес нанівець. ВООЗ назвала топ-10 загроз здоров’ю людства
LOL

Вчора, 14:21

article_img
НВ взяло участь в популярному флешмобі #10yearschallenge
Події

Вчора, 11:19

article_img
Зеленський про розслідування Схем: Ми торгуємо з усіма країнами СНД, але працюємо тільки в Україні

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

kolonka@nv.ua