Як позбутися післявідпусткового синдрому. Технології на допомогу

15 жовтня 2019, 09:30

Оксамитовий сезон закінчується. Як підвищити привабливість робочої обстановки і полегшити повернення співробітників з відпустки

Хто не бачив, як засмаглі та відпочилі співробітники повертаються після відпустки і з подвоєними силами беруться за роботу. Але всього за день по тому вони починають дратуватися і бурчати, скаржачись на повсякденну рутину. Складається враження, що у них взагалі не було відпустки.

Відео дня

Це і є «післявідпустковий синдром». Коли завантаження зростає, а робочі процеси далекі від оптимальних, післявідпустковий період може стати для співробітників епіцентром розчарування.

Сьогодні, враховуючи зростання труднощів, пов’язаних з наймом і утриманням кваліфікованих фахівців, бізнесу слід звернути особливу увагу на створення комфортних робочих умов для тих, хто повертається з відпустки. Нижче ми розглянемо п’ять способів застосування засобів спільної роботи для зменшення ефекту повсякденної рутини і створення більш ефективного і привабливого робочого середовища.

1. Основа основ: засоби для спільної роботи як основа для гнучкого графіка

Як часто співробітникам, що повертаються з відпустки, доводиться розгрібати накопичені завали? Щоб зменшити післявідпустковий стрес і підвищити продуктивність праці в цей особливо напружений період, компанії можуть встановити гнучкий робочий графік.

Гнучкий графік підвищує продуктивність і задоволеність співробітників, скорочуючи при цьому коефіцієнт прогулів і плинність кадрів. Проведене в одній з компаній протягом двох років дослідження показало, що в результаті впровадження гнучкого графіка продуктивність праці зросла більш ніж на 13%, а плинність кадрів скоротилася вдвічі. Якщо співробітникам не потрібно бути присутнім в офісі, слід дати їм можливість працювати віртуально, і тоді у них з’явиться вільний час і сили, щоб впоратися з піковими післявідпустковими навантаженнями.

2. Стимул креативності

Щоб ваш персонал відчував радість, засоби для спільної роботи повинні дозволяти реалізовувати творчі підходи до роботи.

Останнім часом креативність вважається однією з найважливіших якостей співробітника і основним елементом стимулювання бізнес-інновацій. При цьому вона грає велику роль в утриманні кадрів. Співробітник, який має можливість проявити свої творчі здібності, буде не тільки краще працювати, він буде більше задоволений своєю роллю.

Більшість засобів для спільної роботи, які дозволяють збиратися в групи і обмінюватися ідеями, будуть до певної міри сприяти креативності. Але не слід ними обмежуватися, необхідно реалізовувати такий функціонал, як віртуальні лекційні дошки, а також можливість прямого групового редагування інших документів. В ідеалі, такі функції повинні бути доступні на будь-якому пристрої і мати однаковий призначений для користувача інтерфейс, з тим щоб співробітники могли в будь-який момент реалізувати свої творчі пориви.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

3. Усунення чинників відволікання

Стаючи до роботи після відпустки, чи то в офісі чи віддалено, перше, що помічають співробітники, це те, як часто їх відволікають від роботи. Близько половини опитаних заявили, що одна з основних проблем, що впливають на істотне зниження продуктивності — це різні фактори відволікання.

Мінімізувати ці фактори в процесі нарад і робочих зустрічей можна за допомогою інструментарію, який вміє виділяти і фільтрувати такі фонові шуми, як гавкіт собак, звуки сирен, скрекіт клавіатури тощо.

В ідеалі це ж рішення має візуально допомагати слухачам, наприклад, автоматично виводячи того, хто говорить, на перший план і відстежуючи його переміщення, усуваючи при цьому візуальні фактори відволікання аналогічно звуковим.

4. Спосіб спростити роботу

Для більшості співробітників хорошою мотивацією є результативність виконання своїх обов’язків. Завдання директора з інформаційного забезпечення полягає в тому, щоб створити таке середовище, в якому кожен зможе знайти свій «потік», зосередитися на тому, що він робить краще за все.

Часто співробітникам доводиться відволікатися від своїх основних завдань, щоб відкрити нову програму, відповісти на повідомлення, відреагувати на запрошення з календаря. Чимало часу йде також на адміністрування, організацію зустрічей і підключення до них, перевірку присутності і написання приміток до нарад.

Сьогодні директор з інформаційного забезпечення чекає від ШІ-систем виконання більшої частини чорнової роботи до, після і під час наради. Ми підходимо до того моменту, коли для пошуку інформації, організації наради і підключення до нього застосовуються інтелектуальні ШІ-помічники з голосовим управлінням. Автоматичну перевірку присутності можна провести з допомогою системи розпізнавання облич. Розпізнавання мови може застосовуватися для автоматичного запису транскрипцій, протоколів і рішень.

Спрощенню робочих процесів значною мірою сприяє тісна інтеграція з програмним забезпеченням сторонніх виробників. Інтелектуальне вбудовування календарних заміток допомагає прогнозувати зустрічі і пропонувати підключення до них натисканням однієї кнопки. А інтеграція з такими комплексами, як Microsoft Office або Google Docs, зменшує вплив чинників відволікання, дозволяючи редагувати документи без відкриття нових програм.

5. Зміцнення колективу

Важко переоцінити важливість взаємин на роботі з позиції продуктивності і задоволеності співробітників. Якщо в таких засобах, як електронна пошта, відсутня індивідуальна інтонація, то засоби для спільної роботи за допомогою візуальних і звукових сервісів здатні передати всю гаму почуттів, допомагаючи створювати оптимальну робочу обстановку.

Системи для спільної роботи здатні на більше. Уявімо систему, яка здатна, наприклад, спрогнозувати склад учасників зустрічі і зібрати додаткову інформацію про них, включно з активністю в соцмережах, діями і висловлюваннями. Тоді співробітники зможуть знайти не тільки інформацію, необхідну для наради, але й дізнатися про спільні інтереси і досвіді роботи. Точно так само, одним натисканням клавіші, можна отримати список учасників і подробиці попередніх зустрічей. А розпізнавання облич, доповнене підписами на екрані, не дасть нікому потрапити в незручну ситуацію, забувши ім'я учасника.


Показати ще новини
Радіо NV
X