Як підготуватися до перевірки

31 травня 2017, 08:00
16 травня 2017 року набув чинності новий Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю (далі – «Порядок»)

Якщо вірити формулюванням, що вживаються в Порядку, то тепер інспектори праці будуть приходити до вас не з перевірками, а з «дружніми візитами» - інспекційними відвідуваннями, або будуть проводити невиїзні інспектування (далі разом – «Інспекції»). Мета таких змін нібито благородна – дати зрозуміти представникам бізнесу, що їх більше не будуть залякувати та мучити перевірками та штрафами, а хочуть простягнути руку допомоги та навчити відповідати всім вимогам трудового законодавства. Чи не стане це лише зміною «вивіски», за якою ховатимуться ті ж самі перевірки? Отже, з'ясуємо.

Відео дня

Кого чекати?

Відповідно до Порядку, тепер Інспекції можуть проводити інспектори праці, якими є відповідні посадові особи не лише органів Держпраці, але й органів місцевого самоврядування.

Повноваження інспектора підтверджуються службовим посвідченням встановленої форми, яке інспектор зобов’язаний пред’явити при проведенні Інспекції.

Відсутність посвідчення, його не відповідність встановленій формі, а також відсутність про нього інформації в реєстрі посвідчень інспекторів праці є підставою для не допуску інспектора до перевірки. Зауважуємо, що на момент написання цієї статті, немає ані встановленої форми посвідчення, ані реєстру посвідчень (ці ресурси мають бути доступними на веб-сайті Держпраці і зараз перебувають у процесі створення). Отже доки дана прогалина не заповнена, бізнес має всі підстави для недопущення інспекторів праці з перевіркою, і тому на практиці перевірки не проводяться. Утім, така пауза у проведені перевірок не буде тривалою, і поновлення активності Держпраці слід очікувати вже скоро.

На жаль, вже зафіксовані випадки зловживань, коли шахраї видають себе за інспекторів праці, які нібито мають перевірити питання укладання трудових договорів та оплати праці найманих працівників, погрожують великими штрафами та вимагають у підприємств гроші. Через це роботодавці мають пам’ятати про своє право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення Інспекції. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, роботодавці мають право не допускати таких осіб на підприємство, та можуть викликати поліцію для з’ясування їхніх повноважень.

В яких випадках?

Порядком передбачено широкий перелік підстав проведення Інспекцій, зокрема:

- за зверненням працівника про порушення стосовно нього законодавства про працю;

- за зверненням фізичної особи, стосовно якої порушено правила оформлення трудових відносин;

- за рішенням суду,

- на підставі інформації, отриманої з публічно доступних джерел;

- на підставі інформації, отриманої від ДФС, Держстату, Пенсійного фонду тощо.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Роботодавці мають бути повідомлені інспектором праці про проведення Інспекції, за винятком випадків інспекцій з питань виявлення неоформлених трудових відносин, якщо інспектор вважає, що таке повідомлення може завдати шкоди Інспекції.

Також варто пам’ятати, що за будь-яких підстав тривалість Інспекції не може перевищувати 10 робочих днів, а для суб’єктів малого та мікропідприємництва – 2 робочих дні.

Права інспектора та роботодавця

Інспектори тепер наділені широкими повноваженнями і можуть, зокрема, безперешкодно, без попереднього повідомлення:

- самостійно та в будь-яку годину доби з урахуванням вимог законодавства про охорону праці проходити до будь-яких виробничих, службових, адміністративних приміщень об'єкта відвідування, у яких використовується наймана праця;

- ознайомлюватися з будь-якими документами, ведення яких передбачено законодавством про працю, що містять інформацію/відомості з питань, які є предметом Інспекції;

- наодинці або в присутності свідків ставити керівнику та/або працівникам роботодавця запитання, що стосуються законодавства про працю, отримувати із зазначених питань усні та/або письмові пояснення;

- фіксувати проведення інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин засобами аудіо-, фото- та відеотехніки.

Зважаючи на суттєво розширені повноваження інспекторів, роботодавці також повинні мати змогу протистояти свавіллю інспекторів та перевищенням ними своїх повноважень. Для цього роботодавці теж наділяються певними, хоч і не такими широкими, як інспектори, правами:

- перевіряти в інспектора наявність службового посвідчення та не допускати інспектора до Інспекції у разі відсутності такого посвідчення або якщо строк проведення Інспекції перевищує встановлені строки;

- подавати в письмовій формі свої пояснення, зауваження про усунення порушень до акта чи припису;

- вимагати нерозголошення інформації, що становить комерційну таємницю чи є конфіденційною інформацією об'єкта відвідування;

- оскаржувати в установленому законом порядку неправомірні дії інспектора праці тощо.

Якщо в процесі Інспекції будуть виявлені порушення законодавства про працю, інспектор складає припис про їх усунення. Якщо такі порушення будуть усунені протягом вказаного в приписі строку, то підприємство та його посадові особи до відповідальності не притягуються, окрім випадків, наприклад, використання праці неоформлених працівників, несвоєчасну або не в повному обсязі виплату зарплаті.

Як підготуватися до візиту інспектора та що робити, коли він вже прийшов

Для уникнення неприємних сюрпризів, коли інспектор праці вже буде у вас на порозі, рекомендуємо готуватися до його приходу заздалегідь.

Для цього потрібно всебічно дослідити всі внутрішні правила та політики підприємства щодо працевлаштування працівників, перевірити внутрішні кадрові документи та скласти перелік всіх виявлених порушень законодавства про працю.

Якщо порушення виявляться такими, що можна виправити, підприємству необхідно видати внутрішні документи, наприклад, накази, внутрішні положення тощо, які можуть або виправити допущені порушення або мінімізувати ризики, пов’язані з ними.

Важливо також провести підготовку персоналу підприємства до можливих перевірок, розподілити ролі кожного працівника підприємства, підготувати відповіді на можливі питання інспекторів та прорепетирувати приблизний алгоритм дій працівників у випадку Інспекції.

Дотримання таких простих порад може врятувати роботодавців від несподіваних «відкриттів», зроблених інспекторами праці та пов’язаних з цим витрат часу, грошей та нервів. Дотримуйтесь вимог законодавства про працю та бережіть себе і своїх працівників!

Показати ще новини
Радіо NV
X