Як мілленіали змінюють підхід до володіння автомобілями

15 серпня 2017, 15:00
Якось бейбі-бумери були підлітками, і тоді володіти автомобілем вважалося символом високого статусу

Автомобільна промисловість користувалася неабиякою популярністю, оскільки багато важливих моментів в повсякденному житті людей залежали від переваг, які надавались їхніми транспортними засобами.

Відео дня

Що ми маємо зараз? Світ штучного інтелекту, глобалізації та урбанізації. Більшість молодих міських жителів технічно одержимі, забруднення повітря є загрозою для здоров'я, а зв'язок досягається за допомогою смартфонів.

Володіння автомобілем не має того впливу, який він мав раніше, а ключові інтереси мілленіалів тепер в основному пов'язані з технологіями. Це пояснюється тим, які обороти набирають сервіси спільного споживання і модель "оплата за використання".

Все це ускладнюється обмеженими фінансовими можливостями мілленіалів. Витрати на проживання в місті ростуть з кожним роком і є пріоритетними для більшості. В результаті бажання володіти серед цієї аудиторії поступово замінюється бажанням отримати доступ до товарів і послуг.

Ті, кому за двадцять, все частіше намагаються приділити першочергову увагу миттєвому задоволенню і частіше обирають більш гнучкі моделі, такі, як оренда або обмін. Однак всі ці проблеми також створюють захоплюючі можливості.

Піднесення економіки спільного споживання створило величезну кількість послуг зі спільного використання автомобілей, даючи можливість новим брендам і платформам розширювати і демократизувати доступ до автомобілів. Розвиток мобільних технологій означає, що смартфони тепер можуть бути інтегровані з автомобілями і послугами з обміну автомобілями.

Ми проаналізували те, як автомобільні виробники відповідають потребам високотехнологічних молодих людей і змінюють власні підходи.

Пропозиції своєчасних рішень для поїздок

Сьогоднішній рівень розвитку технологій дозволив отримати нові рішення для мобільності. "Економіка на вимогу" стала популярною серед безлічі молодих людей, що користуються послугами зі спільного використання автомобілей або поїздок, наприклад, BlaBlaCar або Car2Go.

Фактично, дослідження демонструють, що майже половина з 18-29-річних жителів європейських країн прагнуть розділити використання своїх автомобілів, а близько 75% жителів міст використовують різні додатки для організації подорожей.

Платформи, де управління можливе за допомогою смартфонів, вже сьогодні розробляються автомобільними брендами. Це досить інтенсивний ринок, де основна увага приділяється використанню автомобілів, а не їхній власності, що дає брендам можливість будувати відносини з людьми набагато раніше, ніж це дозволяє традиційне володіння автомобілем.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Відомий світовий автовиробник Ford створив універсальний додаток FordPass , який дозволяє користувачам управляти власним автомобілем і заздалегідь створювати комфортні умови для поїздок, включаючи пошук паркомісць або заправних станцій.

BlaBlaCar зробив ще один крок вперед , об'єднавши власників автомобілів з тими, кому по дорозі. У цьому рекламному ролику компанія показує, яким чином допомогою спільного використання автомобілів кожен може провести День Святого Валентина зі своєю половинкою.

Міленіали у центрі інновацій

Сьогодні очевидно, що створення можливості миттєво підключитися до свого автомобіля і керувати ним істотно підвищує попит серед молодої аудиторії. Невеликі міські автомобілі дозволяють користувачам бути завжди на зв'язку навіть під час поїздки, використовувати звичні для них сервіси, наприклад, Apple Music або Spotify.

До того ж, спільне використання автомобілів підвищує рівень безпеки, покращує досвід керування транспортним засобом і робить поїздку приємною і цікавою, що важливо для молодої аудиторії.

Платіжні моделі теж змінюються, оскільки молодь схильна оцінювати доступність тієї чи іншої послуги на щомісячній основі, а не її загальної вартості. Автовиробники бачать цей тренд і розширюють лізингові програми для використання автомобілів, порушуючи традиційний підхід покупки і замінюючи його щомісячною моделлю оплати.

Великі виклики великі перспективи

Сьогодні автомобільна індустрія реагує на мінливі потреби клієнтів і розвиток інновацій. Починаючи від онлайн-форуму Nissan Leaf, де компанія відповідає на питання від споживачів про даний електромобіль, до блогу Chrysler, який створений мілленіалами для мілленіалів, виробники переглядають дизайн, маркетинг своїх товарів для високотехнологічного покоління.

Основне завдання брендів ретельно визначати і налаштовувати ключові моменти взаємодії з новими аудиторіями, реагуючи на те, як живуть молоді люди, що вони цінують і як вони витрачають свої гроші. Їм не варто боятися розширювати межі своїх бізнес-моделей і створювати новаторські продукти і послуги, які відповідають цим стрімко мінливих потребам.

Показати ще новини
Радіо NV
X