Instagram досяг рубежу в мільярд користувачів

21 червня 2018, 11:00
1359
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

"Неабияк пошарпані, але непереможені", в результаті загострення американо-китайських торгових переговорів, основні індекси стабілізувалися і закінчили вчорашній день змішаним результатом: S&P 500 (+ 0.17%); Dow Jones (-0.17%) і Nasdaq (+ 0.72%).

На думку експертів, останні заяви і дії президента США - це своєрідна тактика ведення переговорів "крутим хлопцем", яка, в кінцевому підсумку, змусить китайців першими піти на поступки. Чим закінчиться демонстрація подібного мистецтва переговорів невідомо, але поки що від такої тактики ринки явно не у виграші. Найцікавіше, що в спробі скоротити торговий дефіцит і захистити внутрішніх виробників Трамп піклується тільки про виробників товарів, що становлять менше п'ятої частини ВВП США. У той же час, від його дій побічно страждають і компанії, що надають послуги, а це дві третини ВВП. До речі, баланс зовнішньої торгівлі послугами є позитивним і становить $255 млрд. Але, у кожного свій порядок денний і мабуть Трампу більше до душі боротися за права компаній "старої економіки".

З 11 секторів S&P вісім закінчили день підвищенням. У першій трійці були нерухомість ( + 1.00% ), споживчі товари не першої необхідності ( + 0.65% ) і технології (+ 0.64%). Технологічний сектор виріс, в основному, за рахунок Facebook (+ 2.28%), який оголосив, що кількість користувачів Instagram досягла одного мільярда. Ціна за акцію, вперше в історії компанії, досягла $202, переваливши двухсотенний рубіж. Серед постраждалих телекоми (-0.93%), сировинні (-0.29%) і фінансові (-0.11%).

Однією зі значущих подій вчорашнього дня став виступ голови ФРС Джерома Пауелла, який висловив одностайну думку керівництва американського центрального банку про те, що ФРС продовжить політику підвищення процентних ставок. У той же час, голова ФРС підтвердив, що підвищення буде проходити поступово, з тією ж швидкістю, що й зараз.

Після заяв Пауелла прибутковість 10-річних US Treasuries зросла на 4 бп, до 2.94%, а дворічних на 1 бп, до 2.56%.

Липневі ф'ючерси на WTI зросли на 1.8%, до $66.22 за барель, після того, як Департамент енергетики США повідомив, що запаси нафти в США зменшилися на 5.9 мільйона барелів.

Долар продовжує зміцнюватися. US Dollar Index виріс на 0.09%. Курс EUR до USD трохи знизився, до 1.155, після того, як президент ЄЦБ Маріо Драгі публічно висловив упевненість, що інфляція в єврозоні досягне запланованих 2%.

Ціна на золото продовжує падати на тлі сильного долара і досягла $1,265.00 за унцію.

Чого чекати сьогодні, в четвер

З важливих економічних новин сьогодні звіт про заявки з безробіття. Очікується, що на минулому тижні цей показник залишився, практично, без змін, на рівні 220 тис.

Також, сьогодні побачить світ звіт Філадельфійського федерального резервного банку (Philly Fed) про стан промисловості в Philadelphia Federal Reserve district. В цілому, Philly Fed Index, що міститься в звіті, має важливе значення, оскільки володіючи високим ступенем кореляції з індексом промислового виробництва служить гарним індикатором загального стану американської промисловості. Очікується, що значення індексу в червні складе 28,0, що нижче 34.4 в травні.

Ну і, як завжди, ніколи не можна виключати можливості нових "рішучих" заяв президента США, спрямованих на приборкання торгових партнерів Америки.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською

Головне

Країни

Сьогодні, 12:11

thumb img
ЗМІ розкрили дані чорних ящиків і причини катастрофи Boeing 737 MAX в Індонезії
Країни

Сьогодні, 04:06

thumb img
Поліція затримала ще одного підозрюваного у стрілянині в Утрехті
Країни

Вчора, 15:37

thumb img
Відхід Назарбаєва: тимчасовим президентом став спікер парламенту Казахстану

Вибір редакції

Країни

Вчора, 15:45

thumb img
29 років при владі. Від чавунщика до одноосібного правителя Казахстану - стисла біографія Нурсултана Назарбаєва
Культура

Сьогодні, 08:05

thumb img
Час відплати і Давай танцюй. Головні кінопрем'єри тижня
Економіка

Вчора, 16:10

thumb img
Амбромавічус і Данилюк. Що вони роблять поруч із Зеленським?

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

kolonka@nv.ua