Як іноземцям спростили доступ до ринку праці

21 червня 2017, 14:52
Вкладаючи гроші у бізнес в Україні,  іноземні інвестори, як правило, хочуть, щоб їхніми справами тут керували висококваліфіковані управлінці-експати

Саме тому, традиційно простий механізм найму іноземного персоналу є однією з ознак привабливого інвестиційного клімату будь-якої країни.

Україна поки що за цією ознакою «пасе задніх»: щоб працевлаштувати іноземця, українській компанії треба спочатку розмістити вакансію про посаду, почекати, поки всі українську кандидати, скеровані центром зайнятості, успішно не пройдуть відбір на цю вакансію, підготувати величезну купу документів (наприклад, довідку, що кандидат не хворий на хронічний алкоголізм, токсикоманію, наркоманію тощо) і лише тоді, подолавши вал бюрократичних вимог, отримати бажаний дозвіл на використання праці іноземця.

Відео дня

Процедура практично однакова незалежно від посади, що є абсолютно нелогічним, особливо для керівних посад (чому власнику бізнесу потрібно спочатку «шукати» кандидата через відкриття вакансії в Україні, якщо він вже обрав конкретного менеджера-іноземця?).

Спроба якісно та відчутно змінити таку процедуру відбулася наприкінці травня цього року, коли депутати прийняли закон, що зменшує бар’єри для залучення іноземних інвестицій та, серед іншого, спрощує працевлаштування іноземців. Попри те, що вказаний закон поки очікує підпису на столі у Президента, можемо вже зараз проаналізувати ключові очікувані зміни для працівників-експатів.

По-перше, перелік документів, що додаються до заяви, зведено справді до необхідного мінімуму. Забуваємо про бюрократичні оголошення про вакансії та ганебні довідки про відсутність нарко- чи інфекційних захворювань та докази того, що іноземець не відбуває покарання за скоєння злочину. Достатньо буде принести копію паспорта іноземця, фотокартки та копію проекту трудового договору. Для окремих “привілейованих” категорій, про які йтиметься нижче, необхідно буде ще додати документ, що підтверджує особливий статус іноземця.

По-друге, нарешті визначено мінімальний розмір заробітної плати на місяць, яку повинні отримувати іноземці: 5 МЗП (на сьогодні – 16 тис. грн.) – для працівників громадських об’єднань, благодійних організацій та окремих навчальних закладів і 10 МЗП (на сьогодні – 32 тис. грн.) – для усіх інших найманих іноземців.

По-третє, вводяться особливі категорії іноземців, яким законодавець обіцяє спрощену процедуру працевлаштування та окремі привілеї. Такими є високооплачувані професіонали (ті, що отримуватимуть зарплату понад 50 МЗП на місяць, тобто на сьогодні – 160 тис. грн.), засновники/учасники/бенефіціари (контролери) українських компаній (простіше кажучи, власне, іноземні інвестори), випускники топ-100 університетів світу, представники творчих професій та ІТ-спеціалісти. Преференції, які отримають такі іноземці, це, насамперед, втричі більший строк дії дозволу на працю – до 3 років, відсутність вимоги щодо мінімального розміру заробітної плати (окрім високооплачуваних професіоналів).

Крім цього, високооплачувані професіонали зможуть працювати за сумісництвом (тобто у двох чи більше українських роботодавців) без необхідності отримувати окремий дозвіл на кожну з таких додаткових посад.

Як бачимо з неповного переліку змін, Україна значно спрощує доступ для іноземців до національного ринку праці і, тим часом, чітко виокремлює, кого саме вона буде особливо рада вітати: топ-менеджерів, іноземців, які принесуть з собою гроші чи інтелектуальний капітал, та ІТ-спеціалістів. Тому готуємось наймати іноземний персонал по-новому.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X