Чи досягнув ринок нерухомості «дна»?

0 коментувати
Перш ніж говорити про "дно", потрібно розуміти, які процеси відбуваються на ринку. Тоді більш-менш стає зрозуміло, що взагалі відбувається

Тенденція, довгострокові процеси, на сьогоднішній день показують, що вартість квадратного метра все ще знижується. Це довгострокові процеси, які ми спостерігаємо протягом року.

Так за минулий рік вартість квадратного метра в цілому по країні (сукупно на вторинному і первинному ринку) впала на 15%. І цього року вона за підсумками року впаде ще на 5-6%.

Особливо з урахуванням зниження цін на нерухомість на вторинному ринку за перші півроку.

Складніше відповісти на питання, досягнув ринок дна чи ні. Можу абсолютно чітко сказати, що макроекономічні показники або стан економіки, в якому знаходиться Україна, на сьогоднішній день не найкращі. Хоча світло в кінці тунелю є. В першому кварталі 2016 року оборот роздрібної торгівлі зріс на 1%.

Також зріс ВВП.

Якщо макроекономічні показники і далі будуть показувати позитивну динаміку ринок, безумовно, відреагує зростанням.

В першу чергу зростання почнеться на первинному ринку. Власне, первинний ринок вже росте в ціні, тоді як вторинний поки продовжує падати.

Це пов'язано з тим, що на первинному ринку девелоперським компаніям потрібно підтримувати швидкий обіг коштів, щоб можливо було інвестувати в нові проекти.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время Бізнес, напишіть, будь ласка, листа за адресою: kolonka@nv.ua

Експерти ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: