Де народжуються новітні технології

17 липня 2017, 17:56
Київстар і Radar Tech визначили фіналістів Телеком-акселератора 2.0. Серед 34 команд-півфіналістів тільки 10 вдалося потрапити в основну частину конкурсу, початок якої заплановано вже на 17 липня

Телеком-акселератор 2.0 від Київстар і Radar Tech – це масштабний корпоративний акселератор. Він націлений на підтримку і розвиток молодих підприємців. Переможці, які будуть визначені в жовтні, зможуть стати інноваційними партнерами найбільшого мобільного оператора України і отримати доступ до 26 млн абонентів.

Відео дня

Проекти в акселератор ми вибирали, зважаючи на інноваційний та ринковий потенціал. Тобто проект повинен пропонувати інноваційне рішення, яке можна запустити на українському ринку, використовуючи контакти мобільного оператора. Аналізувалися в тому числі і команда, її згуртованість, здатність до зміни і розвитку продукту в рамках акселерації.

Hideez – проект брелока, який зберігає ваші паролі. Безпека ваших даних – це важлива складова сучасного життя. І Hideez – це проект команди, яка "підіймала" Pocketbook. У них дуже сильна команда і ми вважаємо, що цей проект може мати і міжнародний успіх, а не тільки в Україні.

Simo AR – Київстар вже має програму з доповненої реальності. Але ми раді знайти команду, яка в Augmented Reality (AR) пішла далі нас, вміє розпізнавати об'єкти реального світу і містить в собі безліч ігрових механік, що стосуються AR. Ми вважаємо, що у нас разом вийде точно цікавий продукт.

mBill – це сильна команда з реалізації фінансових мобільних рішень. Оскільки такі продукти перебуввають у фокусі компанії Київстар, то у нас не було шансів не звернути увагу на цей проект. Вважаємо, що захищені перекази і платежі в інтернеті – дуже важливі.

Fora.One – це IoT-платформа (інтернет речей). Адже IoT – це та сфера, яка розвивається в телеком-операторів максимально швидко. Ми вважаємо, що люди вже готові до того, що якась платформа почне перетворювати їх будинок на розумний, і хочемо цьому сприяти.

WInfoSpot – це Wi-Fi, який одночасно є і мобільним додатком. Це енергійна команда, яка, як з'ясувалося, закінчила мій рідний радіофізичний факультет, а тепер працює по всьому світу. Це не перший успішний проект у них. Але цей викликав непідробний інтерес, тому що ми можемо використовувати цей механізм у наших магазинах.

Win Dim 24 – це система єдиного вікна ЖКГ-послуг. Автоматизація дуже потрібна ОСББ і повинна просунути наше суспільство до спільного управління комунальною власністю. Це важливий напрямок. Можливо, колись ми підтримаємо проект і спільного управління країною. Але поки це – сильний проект для житлового господарства.

Greenbee – IoT-рішення для сільського господарства. Це дуже компактний датчик, який може бути використаний фермерами або навіть дачниками на невеликих ділянках, і великий професійний датчик для аграріїв і агрохолдингів. Вважаємо, що сільське господарство – візитна картка нашої країни, а таке рішення – практичне (дозволяє економити воду) і корисне.

Shop Assistant – система формування комплектів одягу для любителів серіалів, фанатів зірок, шоу тощо. Вона дозволяє прокинути змичку між електронною комерцією та індустрією розваг. Вважаємо, що у цього напряму велике майбутнє.

UnexploredCity | Недосліджена країна – система створення користувачами мобільних путівників. Якщо ви знавець міста, вона дозволяє вам створити власну екскурсію і донести її до користувачів. Це добрий, розумний і ефективний проект.

HexWix – рекрутингова система для кіберспорту. Кіберспорт – це вершина ігрової індустрії. В Україні багато сильних команд зі світовим ім'ям, але потенціал можливого розвитку – приголомшливий. Ми вважаємо, що такий проект зробить значний внесок у розвиток кіберспорту в країні.

Приємно, що проекти, подані в цьому році, такі сильні. Тепер наше завдання – допомогти їм розвинутися в прекрасні сервіси за період акселерації.

Показати ще новини
Радіо НВ
X