Чому такий важливий прихід H&M

30 червня 2017, 15:09
Шведська марка H&M "приходила" в Україну багато разів

Час від часу про це писали різні ЗМІ з посиланням на власні джерела, а потім прес-служба марки спростовувала чутки. Цього разу все офіційно. У вчорашньому звіті за півріччя в одному з пунктів було зазначено, що в 2018 році компанія планує відкриття магазинів H&M в Уругваї та Україні.

Відео дня

На українському ринку вже присутні такі гіганти, як Zara, Mango, Topshop і Marks&Spencer. Давайте розберемося, чому ж усі так чекають на H&M.

Почнемо з того, що це якісний мас-маркет, якого не вистачає в нашій країні. Заради справедливості потрібно відзначити, що за останній час в цьому сегменті з'явилися українські виробники. Promin пропонує симпатичний трикотажний одяг в спортивному стилі. У Goldi завжди правильний сезонний асортимент. Зараз, наприклад, тут ціла лінійка яскравих футболок, кофт-хуліганок, спадаючих на одне плече, шорт і вузьких трикотажних суконь по фігурі; а разом з цими постійний ажіотаж і черги в примірочних, оскільки ціновий розкид тут 100-300 грн. У магазинах Must Have можна знайти потрібну сукню на будь-який випадок життя, і вийти без покупки звідти дуже складно. Одяг цієї марки носить перша леді Марина Порошенко і президентські дочки. Костюми для йоги і лаконічний одяг в стилі casual роблять Nuances. Syndicate спеціалізується на модному повсякденному одязі в вуличному стилі. RITO - на якісному трикотажі, причому двічі на рік марка показує колекції на Ukrainian Fashion Week.

У магазинах H&M є все, починаючи від шкарпеток і аксесуарів для волосся, закінчуючи пальтами і сумками. Ще тут великий вибір якісного, модного і доступного одягу для дітей і підлітків. Знайти такий в Україні - проблема: якщо він дешевий, то негарний, якщо красивий, то дуже дорогий. Крім того, марка розробляє одяг для спорту. До речі, саме H&M одягає олімпійську збірну Швеції, і ця синьо-жовта команда завжди одна з найстильніших. Вечірня сукня H&M з'являлася на червоній доріжці премії "Оскар": у 2013 році її вибрала актриса Гелен Гант. Свої колекції для марки робили Девід Бекхем, Мадонна, Карл Лагерфельд, Стелла Маккартні, Viktor&Rolf, Versace, Marni, Lanvin, Balmain, Kenzo, Jimmy Choo, Sonia Rykiel, Matthew Williamson, Roberto Cavalli, Isabel Marant, Alexander Wang, Comme des Garçons; a модний будинок Maison Martin Margiela в лінійці для H&M відтворив свої найбільш знакові моделі.

Але навіть якщо відкинути цю інформацію, залишається найголовніше. Прихід таких компаній в Україну - це все одно що "відкрите небо", безвіз, лоукости. У 2007-2009 роках на український ринок виходила IKEA, але зіткнувшись з місцевою корупцією керівництво компанії залишило цю ідею. H&M, IKEA - це не просто одяг і меблі з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Це символ того, що Україна розвивається і рухається в правильному напрямку.

Показати ще новини
Радіо NV
X