Чому держава не поважає бізнес

20 березня 2018, 15:00

Подивився прес-конференцію власників Нової Пошти з приводу обшуків в їхніх офісах.

Молодці, що пішли на відкриту публічну розмову. А не на договорняки.

Я не юрист і не збираюся оцінювати правову складову цієї справи. Тим більше, ніхто виразно так і не розповів, що їм інкримінується.

Відео дня

Я хочу сказати про інше. Є велика публічна компанія. Давно працює на ринку. Явно дорога. Не роги і копита. Не шарашкіна контора, створена під черговий тендер на мільярд.

З прозорою власністю і з зрозумілими власниками. Працюють тисячі людей. Не схлопнется і нікуди не розбіжиться. Для того щоб розібратися, правильно вона платить податки чи ні, зовсім не обов'язково вивертати столи і до першої години ночі ритися в кабінетах її власників.

Якщо звичайно у держави і у тих, хто її в цьому випадку представляє, є реальна, а не на словах, повага до бізнесу і до людей, які ним займаються.

Можливо треба було просто запросити відповідні первинні документи. У них, в податковій, у банку. Вони б все дали, я впевнений. Без цих образливо зухвали масок-шоу. Тому що це і були саме маски-шоу. Хоч і без масок.

Не знаю, якщо таким чином прокурори-слідчі хотіли принизити бізнесменів і справити на них тиск, то результат вийшов прямо протилежним. Судячи з громадської реакції.

Текст колонки узятий в Facebook c дозволу автора. Оригінал тексту дивіться тут.

Показати ще новини
Радіо NV
X