Чим більше очікування, тим сильніше розчарування

13 лютого 2019, 11:57

Схоже, ринок повірив у реальність американо-китайської угоди

У будь-якому разі, очікування інвесторів дуже оптимістичні. Та й мирна угода з Конгресом про стіну надала багатьом впевненості. Навіть незважаючи на те, що Трамп зробив кілька негативних коментарів щодо угоди із законодавцями, перспектива повторної «бездіяльності» уряду стала дуже малоймовірною подією.

Відео дня

Як наслідок, індекси продемонстрували відмінне зростання: S&P 500 (+1.29%), Dow Jones (+1.49%) і Nasdaq (+1.46%).

Але, якщо і цього разу розмови про прогрес у переговорах з китайцями виявляться порожніми, то падіння може виявитися дуже хворобливим. І, схоже, що ніякої соломки, щоб підстелити, може поруч і не виявитися. Чим більше очікування, тим сильніше розчарування!

Тільки 1 з 11 секторів S&P 500 закінчив день «у мінусі»: нерухомість (-0.70%). Попереду всіх сировина (+2.25%), споживчі товари не першої необхідності (+1.66%) та індустріальний сектор (+1.56%) з фінансами (+1.56%).

Березневі ф'ючерси на WTI зросли в ціні на (+1.3%), до $ 53.10, після того, як звіт OPEC продемонстрував зниження обсягів виробництва в січні.

Ціни на US Treasuries продовжили знижуватися. Прибутковість і дворічних, і десятирічних зросла на 2 бп, до, відповідно, (2.50%) і (2.68%).

U.S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, знизився на (-0.17%), до 96.82. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1331.

Ф'ючерси на золото зросли на (+0.11%) до $ 1,315.7, за унцію.

Чого чекати сьогодні?

Головною подією дня стане оголошення даних щодо інфляції (CPI), за січень. Аналітики очікують зростання на (+0.1%), в порівнянні з груднем, і (+1.5%), у річному вимірі. З огляду на те, що ФРС тепер буде діяти «залежно від даних», результати звіту мають велике значення для ринку.

На думку City, "після дуже ліберальної заяви FOMC, у січні, деякі інвестори вважають, що тільки зростання інфляції може змусити ФРС підвищити ставки. Ми, проте, вважаємо, що два підвищення в 2019  це цілком реалістичний сценарій. У разі стабілізації глобальних ризиків і впевненого зростання американської економіки, потенційне зростання інфляції може слугувати хорошим стимулом для подальшого підвищення».

Квартальні результати сьогодні рапортують: Hilton Worldwide Holdings, Teva Pharmaceuticals, Cisco Systems, Hyatt Hotels і MGM Resorts.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X