Чи впливають умови праці на здоров'я

10 жовтня 2018, 09:00

Умови праці у числі перших так чи інакше впливають на наше здоров'я, позаяк близько третини свого життя ми проводимо на роботі. Ми поцікавилися, чи змінився стан здоров'я співробітників у зв'язку з умовами праці на роботі.

Як показали результати опитування, саме погані робочі умови послужили причиною зміни роботи для 36% респондентів.

Погано провітрювані приміщення, некомфортне робоче місце не сприяють гарному самопочуттю співробітників. Результати опитування підтвердили це. Так, більше половини респондентів вважають, що їхнє здоров'я погіршилося у зв'язку з умовами праці на роботі. Лише 6% респондентів спостерігають позитивну динаміку в цьому питанні.

Відео дня

Найчастіше скаржаться на болі в спині (46%), хронічну втому (45%) і стрес (44%). Значна частина респондентів зазначає, що через умови праці у них виникали проблеми, пов'язані з погіршенням зору (40%), психологічним станом, наприклад, розхитані нерви (40%). Для 37% головний біль став постійним супутником. Чверть опитаних пов'язує виникнення у них застуд з роботою кондиціонера в офісі; приблизно стільки ж скарг припадає на проблему із зайвою вагою (яка, ймовірно, асоціюється з сидячою роботою). Менше п'ятої частини опитаних пов'язують з умовами своєї роботи проблеми з увагою, травленням і слухом. А от не мають проблем зі здоров'ям або не пов'язують їх з умовами праці 10% щасливчиків.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у липні-серпні 2018 року. В опитуванні взяло участь 644 респонденти з різних регіонів України.

Показати ще новини
Радіо NV
X