Управління персоналом в спортбізнесі

3 січня 2018, 17:00

Успіх вашого бізнесу прямо залежить від настрою і ефективності роботи співробітників. Рекламні акції та клубне обладнання - це фактори, які можуть переконати клієнта прийти до вас.

Але залишиться він, тільки якщо буде задоволений роботою тренерів та якістю послуг. Як правильно управляти персоналом, щоб команда клубу перетворилася в ваше конкурентну перевагу?

  1. Навчайте співробітників і заохочуйте ініціативу. Уже кілька років я очолюю раду управління. І за цей час не раз переконувалася, що найважливішими для бізнесу є системність, відповідальність і професіоналізм співробітників. З цієї причини ми регулярно проводимо курси підвищення кваліфікації для тренерів і адміністраторів.
  2. Створюйте можливості для кар'єрного зростання. Можливість пройти шлях від молодшого співробітника до керівника власного клубу - це найпотужніший чинник мотивації. Свою кар'єру в спортивному бізнесі я починала в якості власника клубу. За той період, який знадобився мені щоб дорости до регіонального директора, три дівчини з моєї команди відкрили власні клуби. Наявність перспективи і можливостей розвитку - прекрасний спосіб зробити співробітників зацікавленими в успішності бізнесу.
  3. Нефінансова мотивація. Зарплата не повинна бути єдиною причиною, по якій люди працюють у вас. Нематеріальна мотивація - це запорука сумлінного виконання співробітниками їх обов'язків. Однією з форм мотивації, є наявність у компанії Місії, яку будуть розділяти всі члени команди. Такий місією, може бути, наприклад, бажання подбати про здоров'я клієнтів. Людей надихає можливість пишатися результатами своєї роботи і розуміння того, що вони приносять іншим реальну користь.
  4. Допомагайте кожному співробітнику зрозуміти свою роль. Людина повинна усвідомлювати, що і навіщо він робить, і, головне - яку користь він отримає їх своїх дій. Усвідомленість допомагає вашим фахівцям не зациклюватися на механічному виконанні своїх обов'язків і бачити загальну картину. Це необхідно для організації ефективної командної роботи.
  5. Підтримуйте трудову дисципліну. Хочете звести до мінімуму конфлікти в колективі? Звертайте увагу на характер співробітників, їх сильні і слабкі сторони. На те, чи здатна людина працювати в команді, як він приймає рішення, як мислить. Драконівські вимоги до дисципліни і загроза штрафних санкцій не так ефективні для успішного бізнесу, як наявність в компанії здорового клімату. А здоровий клімат - це перш за все, вміння співробітників знаходити спільну мову і розуміти один одного.

Відео дня

Показати ще новини
Радіо НВ
X