Еволюція і революція. Глава великого ритейлера про те, як визначити хороших співробітників

17 квітня 2018, 08:45

Ігор Хижняк, СЕО COMFY, ділиться своїми порадами, а також розповідає про останні книги та фільми, які його вразили, в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ.

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

  • Вивчати технології. Застосовуючи інновації в будь-якій справі, можна зробити прорив і вирости по експоненті.
  • Займатися спортом. Для того, щоб йти вперед, потрібно багато енергії, а спорт – хороше джерело.
  • Ніколи не їжте наодинці. Інформації так багато, що правильний нетворкінг корисний як ніколи.

Відео дня

2. Яким має бути співробітник, аби через рік після його найму ви сказали, що зробили правильний вибір?

Він має бути здатним вийти на новий щабель еволюції і навіть зробити революцію. Принести ефективність, трансформувати, поліпшити ту ділянку роботи, за яку відповідає. Володіти певною суперсилою, важливою для посилення команди в цілому.

3. Які українські або закордонні компанії є для вас прикладом і чому у них варто повчитися?

© Zappos Insights via Facebook

З українських компаній можу виділити Приватбанк (ту його версію, коли були реалізовані такі проекти як Оплата Частинами і Приват 24) – за здатність дивитися на великий системний бізнес іншими очима і привносити інновації на ринок; із зарубіжних – Zappos за унікальну корпоративну культуру, Google за те що змінюють світ, в якому ми живемо, Uber – за бізнес без активів, Samsung – за масштаб, системний розвиток і стійкість.

4. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

Кадр з фільму Секретне досьє/© 20th Century Fox

З останніх – фільми Темні часи про роль особистості в історії і про те, що таке брати відповідальність, і Секретне досьє про те, що таке справжні цінності великих компаній, як вони впливають на вибір перших осіб і як цей вибір, в свою чергу, впливає на державу.

© alpinabook.ru

Книга Победить с помощью инноваций – дуже корисна для такого операційного бізнесу, як наш і дає схему, як підтримувати баланс операційної ефективності та інноваційних проривів, щоб забезпечувати лідерство в майбутньому.

5. Назвіть музичного виконавця, який по-справжньому "зачепив" вас останнім часом? (назвіть улюблену пісню).

У нас на останньому корпоративі був Діма Монатік. Він дуже подобається нашій молоді. Я не особливо цікавився його творчістю. Але наші Y-ки від нього шаленіють. Так ось, мені він теж сподобався. Нещодавно я почув його "звернення до дітей" і ось воно мене зворушило. А взагалі я фанат Елтона Джона і його пісні по-справжньому улюблені і вічні для мене.

6. Як смартфон допомагає в бізнесі і без яких трьох додатків ви вже не уявляєте свого життя?

Минулого року ми запустили внутрішню соціальну мережу Facebook Workplace. Тепер це практично додаток номер один в моєму смартфоні. Оскільки я не сиджу на робочому місці весь час, а постійно пересуваюся, регулярно читаю пошту саме з телефону. І, звичайно, месенджери – швидкий і простий канал комунікації з командою.

7. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

Я не дуже поки знаю, як. Ми живемо в надзвичайно мінливому світі, а компанія, якою я керую, працює у висококонкурентному середовищі. Крім того, люди вимагають постійної уваги і комунікацій. Знову ж всі ці месенджери і потік інформації 24/7. Найголовніше для мене у вихідні – вибиратися за місто. Природа, тварини, неспішний сільський ритм дуже допомагають відновити сили, видихнути і захотіти нового вдоху.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю
  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.
Показати ще новини
Радіо NV
X