Зв’язок піде по залізниці та електроопорах

29 лютого 2016, 18:18
2135
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Завдяки доступу до різноманітних об'єктів зв'язківці швидше охоплять своїми мережами Україну

Верховна Рада розгляне законодавчу ініціативу, автори якого поставили собі за мету спростити телеком-компаніям доступ до всіх можливих об’єктів інфраструктури, які тільки можна використати для розбудови мереж зв’язку

Парламент зареєстрував законопроект «Про доступ до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики для розвитку телекомунікаційних мереж». Авторами документу за №4159 виступили депутати Олександр Данченко, Олена Матузко, Роман Семенуха, Вадим Івченко та Борис Козир.

Необхідність законодавчих змін народні обранці обґрунтували неврегульованістю та часто виникаючими спірними питаннями між телеком-операторами та різноманітними власниками інфраструктури. Представники енергетичної, будівельної та транспортної галузей часто встановлювали завищені розцінки за доступ до своїх споруд для колег-зв’язківців або взагалі відмовляли їм.

Для того, щоби зняти перепони, депутати запропонували розширити повноваження низки державних органів і надати їм право встановлювати недискримінаційні тарифи на доступ до інфраструктури.

У разі, якщо законопроект вступить у силу, телеком-оператори зможуть значно скоротити свої капітальні затрати і, відповідно, підвищить інвестиційну привабливість галузі зв’язку. Як наслідок у споживачів підвищиться рівень доступності до сучасних телекомунікаційних послуг, переконані автори законопроекту №4159.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект

Вибір редакції

Лонгріди

Вчора, 17:44

article_img
Три історії про людей, які борються за Херсонщину
Мистецтво

Вчора, 08:03

article_img
Терапія коміксами. Рецензія на супергеройський трилер М. Найта Шьямалана Скло
Картки

Вчора, 10:57

article_img
Згода на секс: що змінює новий закон

Головне

Події

Сьогодні, 00:01

article_img
Закон щодо протидії буллінгу набув чинності
Фінанси

Вчора, 07:55

article_img
Курс валют від НБУ: долар і євро трохи зросли
Події

Вчора, 16:20

article_img
Адвокати оскаржили продовження арешту українським морякам