Зв’язок піде по залізниці та електроопорах

Завдяки доступу до різноманітних об'єктів зв'язківці швидше охоплять своїми мережами Україну

Завдяки доступу до різноманітних об'єктів зв'язківці швидше охоплять своїми мережами Україну

Верховна Рада розгляне законодавчу ініціативу, автори якого поставили собі за мету спростити телеком-компаніям доступ до всіх можливих об’єктів інфраструктури, які тільки можна використати для розбудови мереж зв’язку

Парламент зареєстрував законопроект «Про доступ до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики для розвитку телекомунікаційних мереж». Авторами документу за №4159 виступили депутати Олександр Данченко, Олена Матузко, Роман Семенуха, Вадим Івченко та Борис Козир.

Необхідність законодавчих змін народні обранці обґрунтували неврегульованістю та часто виникаючими спірними питаннями між телеком-операторами та різноманітними власниками інфраструктури. Представники енергетичної, будівельної та транспортної галузей часто встановлювали завищені розцінки за доступ до своїх споруд для колег-зв’язківців або взагалі відмовляли їм.

Для того, щоби зняти перепони, депутати запропонували розширити повноваження низки державних органів і надати їм право встановлювати недискримінаційні тарифи на доступ до інфраструктури.

У разі, якщо законопроект вступить у силу, телеком-оператори зможуть значно скоротити свої капітальні затрати і, відповідно, підвищить інвестиційну привабливість галузі зв’язку. Як наслідок у споживачів підвищиться рівень доступності до сучасних телекомунікаційних послуг, переконані автори законопроекту №4159.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: