Зв’язок піде по залізниці та електроопорах

29 лютого 2016, 18:18
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Верховна Рада розгляне законодавчу ініціативу, автори якого поставили собі за мету спростити телеком-компаніям доступ до всіх можливих об’єктів інфраструктури, які тільки можна використати для розбудови мереж зв’язку

Парламент зареєстрував законопроект «Про доступ до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики для розвитку телекомунікаційних мереж». Авторами документу за №4159 виступили депутати Олександр Данченко, Олена Матузко, Роман Семенуха, Вадим Івченко та Борис Козир.

Відео дня

Необхідність законодавчих змін народні обранці обґрунтували неврегульованістю та часто виникаючими спірними питаннями між телеком-операторами та різноманітними власниками інфраструктури. Представники енергетичної, будівельної та транспортної галузей часто встановлювали завищені розцінки за доступ до своїх споруд для колег-зв’язківців або взагалі відмовляли їм.

Для того, щоби зняти перепони, депутати запропонували розширити повноваження низки державних органів і надати їм право встановлювати недискримінаційні тарифи на доступ до інфраструктури.

У разі, якщо законопроект вступить у силу, телеком-оператори зможуть значно скоротити свої капітальні затрати і, відповідно, підвищить інвестиційну привабливість галузі зв’язку. Як наслідок у споживачів підвищиться рівень доступності до сучасних телекомунікаційних послуг, переконані автори законопроекту №4159.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X