Стало відомо, коли Україна може підписати угоду про зону вільної торгівлі з Туреччиною

13 січня 2022, 17:24

Туреччина та Україна можуть домовитися про зону вільної торгівлі на початку лютого цього року — під час візиту до Києва Реджепа Ердогана.

Україна та Туреччина можуть підписати угоду про зону вільної торгівлі у лютому цього року під час візиту до Києва президента Туреччини Реджепа Ердогана.

Про це співголова групи з міжпарламентських зв'язків із Туреччиною Роман Грищук заявив у коментарі агентству Укрінформ.

Відео дня

«Під час візиту говорили про економічні питання, про зону вільної торгівлі. Наразі ми за один крок до підписання Угоди про вільну торгівлю. Сподіваємося, що 3 лютого, коли відбудеться візит пана Ердогана до України, ця угода буде підписана», - заявив Грищук.

За його словами, підписання такої угоди дасть ще більший поштовх до досягнення $10 млрд торговельного обороту між країнами.

Нагадаємо, що під час дипломатичної конференції у Синьогорі президент Володимир Зеленський заявляв, що Україна та Туреччина можуть домовитися про створення зони вільної торгівлі протягом 2022 року.

Переговори щодо створення зони вільної торгівлі між Україною та Туреччиною розпочалися у 2011 році. Під час зустрічі президента Володимира Зеленського та його турецького колеги Реджепа Ердогана у квітні 2021 року сторони домовилися про «аудит» спірних питань.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X