Золотовалютні резерви Нацбанку зросли до $12 млрд

26 серпня 2015, 13:35
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Золотовалютні резерви Національного банку України, які на початок серпня складали 10,38 млрд доларів, збільшилися до 12 млрд доларів, повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк

Відкриваючи засідання Кабміну, Яценюк повідомив, що 25 серпня Світовий банк схвалив виділення Україні другої багатосекторної позики в обсязі 500 млн доларів, які надійдуть на рахунки уряду до 9 вересня, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Це відкриває нам двері для додаткового фінансового ресурсу, який Україна зможе отримати від Японії - 300 млн доларів і інших контрибуторів", - додав прем'єр.

Також глава Кабміну нагадав, що в поточному році уряд здійснював накопичення фінансового ресурсу, і на даний час має на єдиному казначейському рахунку 30 млрд грн і ще 35 млрд грн - на валютних рахунках.

"В цілому фінансова ситуація, яка є в Україні, досить стабільна, і всі заходи, які проводилися урядом спільно з нашими міжнародними партнерами, вказують, що є достатня фінансова подушка і достатні ресурси, щоб утримувати стійкість", – підкреслив Яценюк.

Нагадаємо, в грудні 2014 року золотовалютні резерви України знизилися до рівня грудня 2004 року.

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X