Змова серед АЗС, розширення Турецького потоку та інші головні новини бізнесу

20 листопада 2017, 20:20
ТОП головних новин українського бізнесу за 20 листопада від НВ Бізнес

1Азербайджанці відсудили у Міноборони 186 млн грн

Господарський суд Києва задовольнив позов Торгового дому Сокар Україна про стягнення понад 186 млн грн з Міністерства оборони України.

Відео дня

Ще навесні Сокар Україна підписала з Міністерством оборони два договори на поставку 2,9 тис. Тонн і 6,1 тис. тонн палива для реактивних двигунів.

Міноборони не розрахувалося за отримане паливо.

2Український ринок газу поповниться ще одним сильним гравцем

Дочірня компанія міжнародного енерготрейдера з реєстрацією в Швейцарії DufEnergy - Дюфенерджі Україна подала документи на отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

DufEnergy входить в трійку найбільших постачальників природного газу в Україну, за перші три квартали цього року структури швейцарського трейдера продали українським імпортерам понад 1 млрд куб. м газу.

3Газпром задумався про розширення Турецького потоку в Європі

Російський монополіст компанія Газпром замовив техніко-економічний аналіз (ТЕА) варіантів продовження проекту Турецький потік по території європейських країн.

Робота повинна бути виконана до кінця поточного року, вартість - 1,7 млн руб. Інші подробиці в документах не розкриваються.

4АМКУ запідозрив змову серед АЗС

Антимонопольний комітет України засумнівався в об'єктивності масового підвищення цін на бензин на АЗС. Так, в АМКУ "не виключають можливого існування суб'єктивних чинників такого зростання".

"Особливу увагу комітет приділяє ситуації щодо одночасного, систематичного підвищення цін на нафтопродукти і установки їх на однаковому рівні окремими операторами ринку, оскільки це може бути обумовлено вчиненням антиконкурентних узгоджених дій", - зазначив голова комітету Валерій Полюхович.

Зі свого боку оператори ринку переконували АМКУ в тому, що зростання цін на нафтопродукти протягом вересня-листопада 2017 року »був зумовлений низкою факторів".

Київенерго попередило про розсилку фальшивих листів

5Київенерго попередила про нову шахрайську схему з її платіжками

Шахраї почали розсилати e-mail повідомлення по від імені Київенерго з вимогою оплатити борги.

"Звертаємо вашу увагу, що повідомлення, які можуть надійти вам по електронній пошті з безкоштовних поштових сервісів, з вимогою сплатити послуги Київенерго або борги за них, - є шахрайством", - попередили в Київенерго.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Крім того, в компанії нагадали, що інформують клієнтів про заборгованість за допомогою SMS-повідомлень, офіційних листів і дзвінків операторів контакт-центру.

Такими були головні ділові новини понеділка.

Показати ще новини
Радіо NV
X