ЗМІ оприлюднили рейтинг найвпливовіших брендів 2016 року

29 грудня 2016, 10:01
Компанія Apple стала найвпливовішим брендом у 2016 році за версією американської консалтингової компанії World Brand Lab, що спеціалізується на дослідженнях в галузі брендингу

Як пише російське видання Весті.Економіка, при складанні топ-500 найвпливовіших компаній аналітики враховували ринкову частку, лідерство на світовому ринку і лояльність клієнтів.

Відео дня

У трійку найбільш авторитетних брендів також увійшли Google і Amazon. Всього до рейтингу потрапило 227 компаній з США, а загальна кількість представлених там країн - 28.

Вісім брендів з Китаю потрапили в першу сотню списку. Найвпливовішими китайськими брендами визнані Державна електромережева корпорація Китаю (SGCC), Промисловий і комерційний банк Китаю (ICBC), Tencent, Центральне телебачення Китаю (CCTV), Haier, China Mobile, Huawei і Lenovo.

Вперше в рейтинг потрапили американські бренди Chipotle, Texas Instruments і General Dynamics. Серед китайських брендів вперше опинилися в списку Ванке, China Railway Engineering Corporation (CREC) і Китаю Тайпин страхування

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X