ЗМІ дізналися про офшорний авіабізнес партнера Порошенка і заборонені польоти в Росію - відео

13 жовтня 2016, 10:08
Українська авіакомпанія Бізнес-ерлайнз, що належить бізнес-партнеру президента України Сергію Зайцеву, через офшорну фірму здійснює заборонені рейси в Росію і не платить податки в Україні.

Про це йдеться в розслідуванні Слідство.Інфо.

Журналісти отримали від джерела флешку з файлами, в яких йдеться про діяльність української авіакомпанії Бізнес-ерлайн.

Відео дня

Авіакомпанія оформлена на компанію Intraco Management Limited. У панамському реєстрі йщлося, що власником цієї компанії є заступник генерального директора корпорації Рошен Сергій Зайцев.

Постійними клієнтами були і президент, і його друг і бізнес-партнер Ігор Кононенко. Серед файлів на флешці є копія паспорта дружини Ігоря Кононенка та контракт на проживання його дочки в одному зі швейцарських пансіонів.

Відповідно до одного з файлів, серед клієнтів компанії значаться також прізвища Ющенко, Клюєв, Азаров, Кацуба, Льовочкін, Богатирьова, Черновецький, Арбузов, Лепс, Калінін, Саламатін.

За 2009-2011 роки компанія отримала за перельоти на власний рахунок 15 млн 262 тис євро, проте, як стверджується в розслідуванні, незважаючи на те, що послуги авіаперевезень надають одні українські бізнесмени іншим , в тому числі за внутрішні польоти, гроші в Україну навіть не заходять. Вони йдуть з одного офшорного рахунку на інший.

Окрім того, за інформацією журналіста Слідство.Інфо Дмитра Гнапа, компанія досі здійснює перельоти з Києва в Москву - через Білорусь.

"Приватний літак вилітає з Києва і сідає в аеропорту міста Гомель, місцеві прикордонники самі приходять до літака і ставлять штамп про перетин кордону Білорусі. Далі літак рейсом Гомель - Москва відправляється формально не порушуючи заборон", - йдеться в сюжеті.

Показати ще новини
Радіо НВ
X