Банкір Фірташа хоче стати главою наглядової ради Платинум Банку

17 червня 2016, 13:51
НБУ вирішує, чи дозволяти Дмитру Зінкову, що володіє небездоганною діловою репутацією, очолювати наглядової ради Платинум Банку

"За процедурою, спочатку голова наглядової ради призначається, а потім надходить пакет на відповідність. Ми отримали документи на Дмитра Зінкова. Пакет зайшов, і ми його розглядаємо", - заявила в FinClub в. о. заступника голови НБУ Катерина Рожкова.

У Дмитра Зінкова небездоганна ділова репутація. Це пов'язано з банкортством банку Надра в 2015 році, яким він керував. Його репутація вважається небездоганною до лютого 2018 року.

Відео дня

Але 27 квітня 2016 року акціонер Платинум Банку призначив Дмитра Зінкова головою наглядової ради Платинум Банку.

У НБУ вважають, що Дмитро Зінков не винен у банкрутстві установи.

"Треба розуміти, що Дмитро Зінков потрапив у банк Надра тоді, коли банк був уже неживий. А до цього він працював досить успішно в ОТП Банку. Більш того, його запросили як кризового менеджера, щоб він спробував відновити Надра, оскільки банк взагалі не працював. Тому результат його роботи в Надрі треба оцінювати з цієї позиції", – розповіла Катерина Рожкова.

Нагадаємо, банк-гігант Фірташа Надра був визнаний банкрутом, у той час, як ним керував Дмитро Зінков. Можливо, зараз до Зинкову буде застосована процедура відбілювання репутації.

Показати ще новини
Радіо NV
X