Жеваго відповів на звинувачення Гонтаревої про його декларацію

10 лютого 2017, 09:00
Костянтин Жеваго порадив главі Нацбанку уважно почитати його декларацію

У своїй електронній декларації народний депутат і підприємець Костянтин Жеваго вказав всі свої активи, які є в його портфелі. Про це він заявив в інтерв'ю НВ.

Таким чином він відреагував на звинувачення глави НБУ Валерії Гонтаревої, яка заявила, що в його декларації немає нічого "крім годинника".

Відео дня

"Щодо декларації: я прокоментую це дуже легко і просто – потрібно уважно почитати її вміст", – заявив підприємець.

Він також повідомив про те, що на сьогоднішній день держава не може вимагати від нього жодних коштів за борги збанкрутілого банку Фінанси та кредит, який належав йому до вересня 2015-го року. Рефінансування надавалося під тверді застави цілісних майнових комплексів. Також їм була виписана особиста гарантія на суму 1,45 млрд грн.

"Якщо вони будуть продавати це справедливо і не з таким дисконтом, як зараз реалізується багато майна, то грошей не вистачить просто, а ще й залишиться, – говорить Жеваго. – А якщо ні. Тоді вони прийдуть і попросять: шановний Костянтин Валентинович, будьте ласкаві, з вашої персональної гарантії доплатите різницю".

Він пообіцяв, що все виплатить, якщо у нього не буде питань пов'язаних із сумою і тим, яким чином вона нарахована.

"Я дістану гроші з кишені – з тих зароблених, що є, або продам щось, але обов'язково розрахуюся", – пообіцяв бізнесмен.

Костянтин Жеваго в минулому році опинився на 13-му рядку рейтингу ТОП-100 найбагатших від НВ, - експерти оцінили його активи в $442 млн. Він володіє мажоритарним пакетом гірничорудної компанії Ferrexpo, акції якої котируються на Лондонській фондовій біржі. Серед активів підприємця автомобілебудівний завод КрАЗ, фармкомпанія Артеріум та інші.

Повну версію інтерв'ю з Костянтином Жеваго читайте у останньому номері журналу Новое Время №5 від 10 лютого.
Показати ще новини
Радіо НВ
X