Участь юросіб і референдум. У IFC назвали чинники, від яких залежить успіх земельної реформи

7 квітня 2020, 15:29

У IFC підкреслили, що для забезпечення прозорості та ефективності роботи ринку землі потрібно вжити додаткових законодавчих актів.

Участь юридичних осіб у ринку землі і своєчасний референдум щодо продажу землі іноземцям визначать наскільки успішною буде земельна реформа і яким буде її внесок в розвиток економіки України.

Відео дня

Про це заявив регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар в коментарі Інтерфакс-Україна.

"Саме реалізація участі юридичних осіб в обігу земель для посилення конкуренції, ослаблення обмежень за кількістю землі для покупки і своєчасне проведення референдуму щодо участі іноземців визначатимуть кінцевий успіх реформ і вплив її на економіку України", - підкреслив Пеллмар.

У IFC впевнені, що прийняття закону про ринок землі допоможе розблокувати інвестиції в аграрний сектор і збільшити сільгоспвиробництво з великою доданою вартістю, а також відкриє доступ фермерів до фінансування.

Також Пеллмар зазначив, що для забезпечення прозорості та ефективності роботи ринку землі необхідно вжити додаткових законодавчих актів.

Нагадаємо, що раніше Світовий банк закликав Україну прийняти додаткові закони щодо земельної реформи та наголосив на важливості участі юросіб для забезпечення конкуренції.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X