«Знайдуть іншу бензоколонку». Зеленський подякував Байдену за заборону імпорту в США російських нафти та газу

8 березня 2022, 23:54

Рішення США заборонити імпорт нафти та газу з Росії послабить її економічно, політично та ідеологічно, вважає президент України Володимир Зеленський.

Про це він заявив у відеозверненні.

«Сьогодні дуже важливі новини. Сполучені Штати Америки зробили крок, який відчутно послабить окупантів, змусить платити за агресію, відповідати за зло, яке вони наробили», — сказав він.

Відео дня

Зеленський додав, що вдячний президенту США Джо Байдену за це рішення, яке є «максимально потужним сигналом всьому світу».

«Він дуже простий: кожен цент, сплачений Росії, вона перетворює на кулі та снаряди, які летять в інші суверенні держави. Або Росія матиме повагу до міжнародного права і не буде вести війни, або вона не матиме грошей, щоб війни розпочинати. Знайдуть іншу бензоколонку, але це не тільки про гроші. Заборона на імпорт нафти до США послабить державу-терориста економічно, політично та ідеологічно. Бо це — про свободу, про майбутнє. Про те, куди буде рухатися світ», — підкреслив президент.

8 березня Байден оголосив, що США заборонили імпорт російських нафти та газу.

«Це означає, що російська нафта більше не буде прийнятною для портів США, і американський народ завдасть ще одного потужного удару по цій воєнній машині Путіна», — сказав Байден.

Він заявив, що розуміє неготовність країн Європи зробити зараз аналогічний крок через залежність від російських енергоресурсів, але Штати з ними співпрацюють для розробки довгострокової стратегії.

Аналогічну заборону запроваджує Великобританія.

Показати ще новини
Радіо NV
X