Зеленський призначив держуповноваженого Антимонопольного комітету

19 серпня 2020, 15:13

Президент Володимир Зеленський призначив Ольгу Музиченко державною уповноваженою Антимонопольного комітету.

Про це повідомляється на сайті Офісу президента.

За даними на сайті комітету, керівництво АМКУ утворюється у складі голови і восьми державних уповноважених. Перший заступник та заступники голови Антимонопольного комітету України призначаються саме з числа державних уповноважених.

Відео дня

Ольга Музиченко подала е-декларацію на посаду державного уповноваженого Антимонопольного комітету 27 липня 2020 року, і з тих пір двічі її виправляла 3 серпня.

За даними декларації за 2019 рік Музиченко заробила 102,36 тис. Грн в ТОВ КУА Система плюс. Ця компанія також вказана як основне місце роботи для її чоловіка - Сергія Сендзюка. За минулий рік він заробив в компанії 119,7 тис. гривень. Крім того, він володіє компанією Імпакт Експо.

Також Музиченко безкоштовно користується автомобілем Audi Q3 2015 року випуску, вартістю 800 тис. гривень. Її чоловік їздить на Volkswagen Touareg 2011 року вартість 500 тис. гривень. Цей автомобіль належить Сендзюку Мирону Анатолійовичу.

Крім того, Музиченко є співвласницею двох квартир в Києві. В одному випадку другим власником квартири є її чоловік - Сергій Сендзюк, у другому - Ірина Педь. У безкоштовному користуванні у Музиченко знаходяться ще дві квартири, житловий будинок і земельній ділянку.

Нагадаємо, що попереднього державного уповноваженого Ніну Сидоренко З Єленський звільнив із займаної посади 29 липня цього року . Тоді на посаду заступника було призначено Наталію Буроменський, яка раніше обіймала посаду державного уповноваженого АМКУ.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X