Податкові преференції та страхування ризиків для інвесторів. Зеленський перерахував «особливі економічні умови» для Донбасу

20 жовтня 2020, 11:12
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Підконтрольним Україні територіям Донецької та Луганської областей потрібні «особливі економічні умови».

Про це президент Володимир Зеленський заявив в зверненні до Верховної Ради.

«Вже сьогодні на вільних територіях Донеччини й Луганщини ми будуємо новий Донбас — сучасний, безпечний і заможний. Але щоб зробити таким регіон, що найбільше постраждав від російської агресії, потрібні особливі економічні умови. Нам потрібна Стратегія розвитку економіки Донецької та Луганської областей, що включатиме податкові та митні преференції, страхування військово-політичних ризиків для інвесторів, арбітраж за міжнародними стандартами», — заявив Зеленський.

Відео дня

Він додав, що робота над стратегією вже почалася.

Нагадаємо, що в день місцевих виборів 25 жовтня відбудеться також всеукраїнське опитування виборців. Українцям запропонують відповісти на п’ять питань. Одне з них стосується необхідності створення вільної економічної зони на Донбасі.

В Офісі президента зазначили, що вільна економічна зона передбачає «щонайлояльніший підхід до оподаткування і принципово комфортні умови державного нагляду за бізнес-діяльністю». В ОП вважають, що ВЕЗ допоможе зробити підконтрольні Україні райони Донецької і Луганської областей привабливими для бізнесу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X