Зеленський хоче повністю перезавантажити Антимонопольний комітет і Нацкомісію з енергетики і тарифів

25 квітня 2019, 12:27

Радник Зеленського обіцяє "прості і популярні" початкові кроки нового президента

Радник Володимира Зеленського та екс-глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус заявляє про необхідність перезавантаження Антимонопольного комітету України та Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Початкові кроки будуть прості і досить популярні... Обов'язково, що стосується НКРЕКУ і АМКУ... Реально ніякої незалежності у цих двох найважливіших органів не було. Усі - ставленики керівництва, що йде, і є повне розуміння, що ці дві інституції повинні бути повністю незалежними", - сказав він у ході зустрічі з представниками Європейської бізнес-асоціації 25 квітня.

Серед інших перших кроків Зеленського на президентській посаді він також назвав просування низки законодавчих ініціатив, в тому числі - законопроекту про імпічмент президента, "кнопокодавство", а також про Службу фінансових розслідувань та виключення функції економічних розслідувань з повноважень правоохоронних органів.

Раніше повідомлялося, що команда Володимира Зеленського розраховує на успішний перегляд програми stand-by Міжнародного валютного фонду в травні 2019 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X