В один клік. Watsons запустив Інтернет-магазин в Україні

6 травня 2016, 11:11
ТОВ ДЦ Україна (Київ), що входить  в А.С. Watson Group (Китай) і керує в Україні мережею магазинів товарів для краси і здоров'я Watsons, запустило офіційний інтернет-магазин

Як повідомила агентству Інтерфакс-Україна заступник маркетинг-директора з продажу мультиканального Watsons в Україні Анна Зотова, доставку товарів клієнтам буде здійснювати Нова пошта.

Відео дня

В Інтернеті планують пропонувати покупцям ті ж товари, що й в магазинах мережі.

"Поки в інтернеті представлений обмежений асортимент, але ми вже зараз оперативно заводимо нові позиції. Будуючи мультиканальну мережу, асортимент повинен бути однаковим і онлайн, і оффлайн. Ми перші, хто відкрив інтернет-магазин серед усіх мереж дрогері (товари для краси і здоров'я). Це чималі інвестиції, які нам посильні через підтримку корпорації, в яку ми входимо ", - зазначили в компанії.

Поки доставку здійснюватимуть лише по Києву, проте на початку червня планується запуск доставки по території всієї України.

Наразі оплата замовлення можлива тільки кур'єру при отриманні товару, однак на сайті вказується, що компанія працює над підключенням послуги оплати замовлення платіжною карткою.


ТОВ ДЦ Україна в 2003 році. Перший магазин з продажу косметики, парфумерії, товарів побуту та особистої гігієни мережі ДЦ в форматі "дрогері" відкрили в 1997 році в Києві.
Статутний Капітал ТОВ ДЦ Україна на 5 травня 2015 року становив 29,3 млн грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X