Послуга збереження мобільного номера заблокована на невизначений термін

Щоби змінити оператора зі збереженням свого
Фото: pixabay/Unsplash

Щоби змінити оператора зі збереженням свого "старого" стільникового номера, українцям доведеться зачекати на кілька місяців довше

Антимонопольне відомство відмінило торги, на яких Український держцентр радіочастот (УДЦР) вибрав переможця для запровадження MNP - послуги зі збереження мобільного номера при переході до іншого стільникового оператора

Антимонопольний комітет України (АМКУ) минулої п’ятниці зобов’язав УДЦР скасувати підсумки торгів з вибору постачальника для запровадження Mobile Number Portability (MNP). АМКУ задовільнив скаргу компанії Ес Ай Центр, яка запропонувала набагато нижчу ціну (39,58 млн грн), ніж переможець – Діалінк (71,77 млн грн). Тоді УДЦР обґрунтував своє рішення тим, що Ес Ай Центр єдиний із шести учасників тендеру не включив у запропоновану ціну вартість технічної підтримки. АМКУ визнав цю підставу непереконливою.

Голова комітету з конкурсних торгів УДЦР Вадим Гулько не погодився з рішенням АМКУ. «Ми впевнені, що наші аргументи були достатньо обґрунтовані і переконливі, але Антимонопольний комітет України став на сторону скаржника, чим фактично відкинув Україну на три місяці назад у процесі впровадження послуги МNP», – процитувала Гулька прес-служба підприємства.

Упродовж 30 днів УДЦР вирішить, чи оскаржити рішення АМКУ в суді чи наново провести оцінку всіх пропозицій. Окрім названих двох компаній, у торгах прийняли участь Huawei Ukraine (26,9 млн грн), Ericsson Україна (107,66 млн грн), Т4В (Польща, 82,28 млн грн) і Українські спеціальні системи (89,27 млн грн). 

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: