Затверджено нову енергостратегію України

19 серпня 2017, 12:50
Кабінет міністрів затвердив Енергетичну стратегію України на період до 2035 року, яка передбачає дворазове зниження рівня енергоємності національної економіки

Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон.

Представляючи це рішення, Кістіон зазначив, що основним завданням є зниження енергоємності української економіки в 2 рази.

Відео дня

Як зазначає Інтерфакс-Україна , проект Енергетичної стратегії України до 2035 року був оприлюднений на початку липня.

Згідно з документом, АЕС до 2035 року повинні забезпечувати 50% генерації електроенергії в країні, поновлювані джерела - 25%, велика гідроенергетика - 13%, решта обсягів вироблятимуть ТЕС.

На думку авторів документу, Україні необхідно трансформувати свою газотранспортну інфраструктуру для активнішої інтеграції з європейською, залучення в систему безпеки поставок центральної Європи.

Крім того, Україна ставить перед собою мету перенести точку прийому-передачі транзитних обсягів газу із західного на східний кордон. Передбачається, що ця мета буде досягнена шляхом переговорного процесу в тристоронньому форматі Україна-ЄС-РФ.

Раніше повідомлялося, що у січні-червні 2017 року Україна збільшила експорт електроенергії на 44,6%, або на 975,8 млн квт-година до 3 163,7 млн квт-година порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Показати ще новини
Радіо NV
X