Заступниками Смолія призначили одного з керівників російського ВТБ та Рожкову

15 червня 2018, 17:26

Рада Національного банку України (НБУ) затвердила першим заступником глави Нацбанку Катерину Рожкову і заступником глави - Сергія Холода, який зараз є топ-менеджером "дочки" російського ВТБ.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Відзначається, що Рожкова призначена на посаду з 16 червня, вона продовжить курирувати напрямок Пруденційного нагляду, а Холод призначений з 23 липня, він буде відповідати за блок Платіжних систем та грошового обігу.

Відео дня

"Я ціню професійність та незалежність Катерини Рожкової. За роки роботи в Національному банку вона зарекомендувала себе висококваліфікованим топ-менеджером, яка бере на себе відповідальність, у тому числі у проектах державної важливості, є лідером і бездоганним авторитетом для колег і ринку та має визнання міжнародних партнерів. Вона успішно завершила очищення банківської системи і забезпечила реалізацію низки стратегічних проектів. Це створило надійний фундамент для перезавантаження банківського сектору та посилення його ролі в підтримці економічного зростання та фінансової стабільності", - сказав глава центробанку Яків Смолій.

Крім того, Смолій зазначив, що Холод є найбільш вдалою кандидатурою, яка допоможе Нацбанку втілити амбітні цілі щодо масштабної перебудови в країні сashless economy, перезавантаження системи електронних платежів центробанку, вивчення нових можливостей в грошовій сфері.


Правління Нацбанку складається з шести осіб: голови, першого заступника та чотирьох заступників голови.

Відповідно до закону Про Національний банк України, призначення на посаду та звільнення з посади першого заступника і заступників голови центробанку здійснює Рада НБУ за поданням глави регулятора.


Нагадаємо, що 15 березня Верховна Рада України підтримала призначення Смолія на посаду глави НБУ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X